Polska

Darmowa wejściówka na Forum IAB 2009 dla..

Grzegorz Marczak
Darmowa wejściówka na Forum IAB 2009 dla..
4

Forum IAB to dwu dniowa konferencja (4-5 listopad) poświęcona branży internetowej i marketingowi interaktywnemu. To co wyróżnia tę imprezę od pozostałych to spora ilość zagranicznych gości - moim zdaniem tego typu trend powinno się również powielać na inne konferencje (w końcu nasza branża jest na t...

Forum IAB to dwu dniowa konferencja (4-5 listopad) poświęcona branży internetowej i marketingowi interaktywnemu. To co wyróżnia tę imprezę od pozostałych to spora ilość zagranicznych gości - moim zdaniem tego typu trend powinno się również powielać na inne konferencje (w końcu nasza branża jest na tyle mała, że po dwóch konferencjach wszyscy znają wszystkie prezentacje i mnie więcej wiedzą o czym dana osoba będzie opowiadać).

Impreza zapowiada się ciekawie, mają być specjalni goście (którzy znani są z bardzo dobrych wystąpień na zagranicznych konferencjach), odbędzie się też ciekawy panel dyskusyjny pomiędzy MSWiA, GIODO, MKiDN oraz przedstawicielami wiodących mediów internetowych.

Czy impreza będzie udana tego nie wiem - najłatwiej jest przekonać się idąc na nią samemu. Jeszcze łatwiej chodzi się na takie imprezy gdy ma się darmową wejściówkę i można zaoszczędzić 800-1000 PLN. Tak się składa, że mam jeden bilecik na forumIAB do rozdania.

Co trzeba zrobić? Wystarczy napisać dobry gościnny tekst na antyweb (wysłać mailem na adres grzegorz.marczak(na)gmail.com). Wiem, wiem zaraz ktoś powie, że to wykorzystywanie. Moim zdaniem wysiłek nie jest duży a nagroda dla zwycięzcy bardzo fajna (wspominałem o wieczornej gali??).

Jeśli chodzi o tekst - tematyka taka jak dominuje na antyweb. Może być to jakiś news, komentarz do jakiegoś wydarzenia, recenzja ciekawe serwisu internetowego (którego nie było na AW) itp. Ważne aby tekst był napisany specjalnie dla AW. Zastrzegam sobie prawo do nie opublikowania tekstu jeśli z jakichś powodów nie będzie mi odpowiadał. Teksty proszę przesyłać do czwartku do 12.00 na adres email: grzegorz.marczak(na)gmail.com.

W piątek o północy ogłoszę zwycięzcę i mam nadzieję, że spotkam się z nim podczas konferencji i wieczornej imprezy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konferencjaiab