Mobile

Czy właśnie tak wygląda nowy, tańszy iPhone? [są zdjęcia]

Jakub Tepper
25

Plotki o nowym, nie tylko szybszym iPhone 5, ale i budżetowym modelu smartfona Apple krążą po sieci od wielu miesięcy. Dotychczas nijak, w żaden sposób nie udało się ich zweryfikować, ale dziś do sieci wypłynęło kilka podejrzanych zdjęć z wietnamskiej strony Tinhte.vn, która zdążyła już zapracować s...

Plotki o nowym, nie tylko szybszym iPhone 5, ale i budżetowym modelu smartfona Apple krążą po sieci od wielu miesięcy. Dotychczas nijak, w żaden sposób nie udało się ich zweryfikować, ale dziś do sieci wypłynęło kilka podejrzanych zdjęć z wietnamskiej strony Tinhte.vn, która zdążyła już zapracować sobie na przynajmniej częściową wiarygodność. Pokazali kiedyś jako pierwsi prototypy iPhone 4, czy iPodów Touch. Czy zatem to, co znajduje się w rozwinięciu to mający pojawić się w sprzedaży we wrześniu iPhone... Light?

Na budżetowość tego modelu modelu miałaby wskazywać szczególnie zmieniona obudowa. Zamiast szkła na froncie i plecach zastosowano w nim przeźroczysty plastik, złączony po bokach metalową obwódką. To by z pewnością obniżyło koszty produkcji, ale czy rzeczywiście Apple może pozwolić sobie na tak... "szajsowaty" materiał? Wszystko zależy oczywiście od jakości wykorzystanego materiału, ale nadal pozwolę sobie pozostać nieco sceptycznym. Tym samym zostawiam Was ze zdjęciami, których wiarygodność możecie ocenić sami. Wierzycie, że to TO?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhoneplotki