Świat

Czy tak wygląda nowy Nexus i Android Ice Cream Sandwich?

Kamil Mizera
Czy tak wygląda nowy Nexus i Android Ice Cream Sandwich?
17

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego smartphone’a firmowanego przez Google i Samsunga, którego nieoficjalnie nazwano Nexus Prime, a który ma roznieść w pył konkurencję zarówno specyfikacją hardware’u jak i nowym Androidem Ice Cream Sandwich. Z tej okazji przez sieć przelewa się fala różnych p...

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego smartphone’a firmowanego przez Google i Samsunga, którego nieoficjalnie nazwano Nexus Prime, a który ma roznieść w pył konkurencję zarówno specyfikacją hardware’u jak i nowym Androidem Ice Cream Sandwich. Z tej okazji przez sieć przelewa się fala różnych przecieków dotyczących wyglądu telefonu oraz działania nowego Androida.

Dzisiaj TNW uraczył nas ciekawym filmikiem, wyszperanym na rumuńskim blogu, który jakoby pokazuje nam, jak wygląda wyczekiwany Nexus Prime (który prawdopodobnie nazywać będzie się Galaxy Nexus) oraz jak działa na nim nowy Android ICS. Zobaczcie sami:

 


Oczywiście zaprezentowane wideo nie jest oficjalne i bardzo możliwe, że jest to po prostu kolejny fake. O ile jestem w stanie uwierzyć, że właśnie tak będzie wyglądał i działał nowy Android, o tyle ciężko mi uwierzyć, że pokazany telefon to ów „mitologiczny” Nexus. Moją nieufność potęguje fakt, że pokazano tylko front tego urządzenia.

Niemniej jednak sam Android, którego widzimy na tym krótkim filmiku, prezentuje się dość ciekawie, choć spodziewałem się większych fajerwerków.

Jak będzie wyglądał w rzeczywistości Nexus Prime/Galaxy Nexus oraz Android ICS przekonamy się już na dniach.

 

Foto: Chip.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AndroidsmartphoneSamsung