Moje przemyślenia

Czas na oddanie nowego Sony Xperia S niestety…

Grzegorz Marczak
24

Czas rozstrzygnąć konkurs w którym przypomnę do wygrania była nowiutka Sony Xperia S ufundowana przez Sony Mobile Communications. Zadaniem konkursowym było udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie co znaczy dla ciebie hasło Xperia S – „made of imagination”. Zgłoszeń i pomysłów było blisko 600...

Czas rozstrzygnąć konkurs w którym przypomnę do wygrania była nowiutka Sony Xperia S ufundowana przez Sony Mobile Communications. Zadaniem konkursowym było udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie co znaczy dla ciebie hasło Xperia S – „made of imagination”.

Zgłoszeń i pomysłów było blisko 600 i stąd też wynikał poślizg w ogłoszeniu wyników. Nie dało się bowiem wszystkiego z uwagą przeczytać w jeden dzień i ustalić zwycięzcy. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się zaangażowali, powstały wspaniałe animacje i filmy, bardzo ciekawe opis itp, no ale musieliśmy się w końcu zdecydować. Nie przedłużając więc przedstawiam wyniki konkursu.

Zwycięzca głównej nagrody

Zwycięzcą konkursu został mazi1985 autor tego filmu za najbardziej sugestywne pokazanie wykorzystania wyobraźni Niestety twórca tego dzieło ustawił je jako nie publiczne i dlatego nie mogę go zaprezentować w lepszej formie niż link. Mam więc prośbę do twórcy o udostępnienie filmu wszystkim aby mógł go osadzić w tym tekście.

Wyróżnienia i nagroda niespodzianka

To jednak nie koniec, ponieważ zgłoszone zostało bardzo wiele ciekawych prac i kreatywnych tekstów dlatego razem z sponsorem nagrody Sony Mobile Communications wyróżnić i nagrodzić drobnymi upominkami autorów poniższych odpowiedzi:

Sebastian Kostrubała autor grafiki


/ width=500 />

Za:przedstawienie bardzo oszczędne w formie i jednocześnie dosadne - podobnie jak design Xperia™ S

Tomek Okularczyk autor tekstu

Dla mnie sprawa jest oczywista. Otóż bierzemy dość spory kawałek wyobraźni. Ważne żeby była świeża i soczysta. Najpierw solidnie płuczemy ją w strumieniu kreatywności. Teraz kładziemy na wielopixelowej matrycy i rozwałkowywujemy. Kiedy jest już cienka i plastyczna posypujemy ją dużą ilością innowacyjności i dodajemy pełne 2 miarki zmiksowanej technologii. Teraz formujemy całość w kształt prostokąta, doprawiamy sporą ilością designu, szczyptą surowego piękna i ponownie rozwałkowywujemy, żeby całość była jeszcze cieńsza. Teraz umieszczamy w specjalnej formie high quality. Następnie wkładamy do pieca z gorącym temperamentem czekając, aż jakość pięknie wyrośnie. Po wyjęciu otrzymujemy pachnące nowością cudeńko sztuki użytkowej - główne danie wśród obecnych smarfonów i deser dla zmysłów. Mniam.
Sony Xperia S - MADE OF IMAGINATION :) ”

Za: oryginalne przedstawienie procesu powstawania Xperia™ S

Paweł Bosak za film


http://youtu.be/O-ucprMkdfg

Za: ciekawą formę wyrazu i kreatywne przedstawienie funkcji smartfonu Xperia™ S

Zwycięzcy oraz wyróżnionym gratuluję i proszę o przesłanie na adres grzegorz.marczakNAgmail.com swoich danych adresowych aby można było przesłać nagrodę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurs