VOD

"Czas krwawego księżyca" już na VOD. Ile kosztuje i gdzie obejrzeć?

Piotr Kurek
"Czas krwawego księżyca" już na VOD. Ile kosztuje i gdzie obejrzeć?
2

Najnowsza produkcja Martina Scorsese "Czas krwawego księżyca" jest już dostępna na VOD. Film możecie kupić lub wypożyczyć w kilku popularnych w Polsce serwisach.

Recenzja "Czasu krwawego księżyca", którą kilka miesięcy temu napisał Konrad, stawia sprawę jasno. Ten film TRZEBA obejrzeć.

"Czas krwawego księżyca" zabiera nas w okres wielkich odkryć złóż ropy naftowej na terenach należących do rdzennych mieszkańców Stanów Zjednoczonych z plemienia Osage. W tym czasie właśnie w stanie Oklahoma pojawia się Ernest Burkhart grany przez Leonardo DiCaprio. Trafia pod skrzydła wuja Williama Hale'a (Robert DeNiro), który od dekad mieszka i prowadzi wiele działalności na tym terenie. Jest szanowanym obywatelem, darczyńcą i dobrym gospodarzem.

Nie mieliście okazji obejrzeć nowej produkcji Martina Scorsese w kinach (choć wciąż jest w nich wyświetlany)? Już od dziś macie możliwość poznać tę historię w zaciszu własnego domu lub mieszkania. "Czas krwawego księżyca" oficjalnie zadebiutował na VOD - i to nie tylko w usłudze Apple, które odpowiedziało m.in. za produkcję tego filmu.

"Czas krwawego księżyca" na VOD. Gdzie i za ile obejrzeć nowy film Martina Scorsese?

"Czas krwawego księżyca" jest dostępny w Polsce na kilku platformach VOD z możliwością zakupu lub jego wypożyczenia. Film kupicie w Apple TV (iTunes), MEGOGO za 64,99 zł lub w Rakuten za 64,99 zł w wersji SD i HD oraz 65,99 zł w wersji 4K. Możecie go też wypożyczyć w Premiery Canal+, Apple TV oraz Rakuten za 49,99 zł. MEGOGO wypożycza najnowszą produkcję Martina Scorsese za 51,99 zł.

Skąd tak wysoka cena wypożyczenia tego filmu w ramach popularnych VOD? Jak dla mnie - oczywisty skok na kasę, tym bardziej w wykonaniu Apple. Przeglądając katalog aplikacji Apple TV, wszystkie większe tegoroczne premiery, które pojawiły się na VOD do wypożyczenia dostępne są za 14,99 zł - także w dniu ich premiery w internecie. Inne serwisy VOD również oferują "Czas krwawego księżyca" w cenie 49,99 zł w ramach wypożyczenia. Ja w takim razie podziękuję i poczekam aż najnowsza produkcja Martina Scorsese pojawi się w ramach abonamentu Apple TV+. Kiedy dokładnie? Tego nie wiadomo. Na stronach Apple widnieje jedynie informacja "Wkrótce w Apple TV+"

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news