Gry

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany! Wielka marka powraca po niemal 10 latach

KC
Kacper Cembrowski
0

Kultowa marka powraca po niemal dekadzie! Studio Crytek oficjalnie zapowiedziało Crysis 4 - coś, na co czekało wielu graczy. Zobaczcie teaser futurystycznej i niesamowicie klimatycznej gry FPP.

W zeszłym roku pojawiło się Crysis Remastered Trilogy - pakiet, który zawierał odświeżone wersje wszystkich trzech części kultowej już marki. Remaster pierwszej części, który dla sporej części graczy był najważniejszy i przywoływał największe wspomnienia, został zrealizowany bardzo kiepsko. Sytuacja nie wyglądała dużo lepiej w przypadku pozostałych dwóch części i nie jest tajemnicą, że zeszłoroczna zremasterowana trylogia raczej zawiodła fanów serii.

Dzisiejsza zapowiedź Cryteca sugeruje jednak, że głównym zadaniem odświeżonej trylogii było przypomnienie graczom o niesamowicie popularnej niegdyś marce. Crysis 4 oficjalnie nadchodzi!

Plotki o rzekomym powstawaniu czwartej części pojawiły się już wczoraj, kiedy to chiński oddział Cryteca przedwcześnie opublikował informację potwierdzającą prace nad tytułem. Wpis po chwili zniknął w sieci, jednak w internecie nic nie może się zgubić i fala plotek obeszła cały świat. Dzisiaj nie ma już mowy o żadnej wtopie - dostaliśmy oficjalną zapowiedź wraz z materiałem.

Teaser jednak nie zdradza żadnych szczegółów. Deweloperzy również nie podali żadnych dodatkowych informacji. Nie wiemy zatem, kiedy gra pojawi się na półkach sklepowych, ani na czym skupi się fabuła. Niewątpliwie jednak jest jednak na co czekać - miejmy tylko nadzieję, że Crysis 4 nie będzie tak zabójczy dla naszych sprzętów, jak pierwsza część w okolicach swojej premiery.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu