Świat

Coraz więcej Microsoftu online

Grzegorz Marczak
Coraz więcej Microsoftu online
1

Microsoft podzielił się właśnie kilkoma obrazkami z Microsoft Office Live Workspace czyli miejsca do onlinowej współpracy jakie szykuje dla internautów (Workspace będzie zintegrowany z pakietem Office). W chwili obecnej Workspace jest w fazie beta, jednak z tego co wiadomo będzie to miejsce gdzie...

Microsoft podzielił się właśnie kilkoma obrazkami z Microsoft Office Live Workspace czyli miejsca do onlinowej współpracy jakie szykuje dla internautów (Workspace będzie zintegrowany z pakietem Office).

W chwili obecnej Workspace jest w fazie beta, jednak z tego co wiadomo będzie to miejsce gdzie będziemy mogli przechowywać nasze dokumenty, dzielić się nimi z znajomymi, pracować grupowo nad dokumentami. Workspace ma współpracować z desktopowym Officem, ale sam w sobie nie będzie oferował możliwości tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych itp.

Nie wiadomo jeszcze czy Workspace będzie narzędziem kompatybilnym z wieloma systemami operacyjnym czy tylko z Windows.

MS zrobił kolejny krok w kierunku pokazania, że Internet jest czymś co wprawdzie na początku przegapił ale teraz szybko zabiera się za odrabianie strat.

Google zapewne będzie szybko odpowiadać na nowości MS - zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja na której mam nadzieje my jako użytkownicy najbardziej skorzystamy.


Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu