Świat

Iphone we Francji bez simlocka

Grzegorz Marczak
Iphone we Francji bez simlocka
8

Francuskie prawo nakazuje aby sprzedawane na terenie kraju telefon nie były zablokowane na jednego operatora komórkowego. W taki oto sposób Francuzi dostaną Iphone bez simlocka ( frustracja amerykańskich klientów apple rośnie). Zapewne bardzo szybko iphone bez blokady pojawi sie na wszelkiego...

Francuskie prawo nakazuje aby sprzedawane na terenie kraju telefon nie były zablokowane na jednego operatora komórkowego. W taki oto sposób Francuzi dostaną Iphone bez simlocka ( frustracja amerykańskich klientów apple rośnie).

Zapewne bardzo szybko iphone bez blokady pojawi sie na wszelkiego rodzaju aukcjach internetowych w europie i na świecie - czy jedynym wyjściem na legalny telefon iphone bez simlocka będzie kupienie go we Francji?

Bardzo możliwe, że wkrótce również polityka apple jeśli chodzi o walkę z "hackerami" odblokowującymi nielegalnie telefon się zmieni. Jak dowiedzieliśmy się wszyscy niedawno, Apple wypuści w lutym SDK (Software Development Kit - zestaw narzędzi dla programistów) dla iphone dzięki czemu developerzy będą mogli tworzyć bez problemów aplikacje na telefon.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu