Felietony

Co za przemiana! Zapraszamy na nowych Niezgranych!

Grzegorz Marczak
Co za przemiana! Zapraszamy na nowych Niezgranych!
30

Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu Niezgrani.pl dołączyli do grupy Antyweb, no dobry grupa to takie duże ładnie brzmiące hasło choć po części używanie go jest usprawiedliwione kiedy mówimy o więcej niż dwóch serwisach. W każdym razie dzisiaj ruszyła nowa wersja Niezgranych. Dla mnie...

Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu Niezgrani.pl dołączyli do grupy Antyweb, no dobry grupa to takie duże ładnie brzmiące hasło choć po części używanie go jest usprawiedliwione kiedy mówimy o więcej niż dwóch serwisach.

W każdym razie dzisiaj ruszyła nowa wersja Niezgranych. Dla mnie jest piękna i uważam, że Antyweb też nie powstydziłby się takiego wyglądu. Pomysłem na zmianę było przede wszystkim dogonienie z designem dzisiejszych czasów. Ma być więc lekko z dużymi wyeksponowanymi zdjęciami, dużymi zajawkami i oczywiście bardzo dobrymi treściami.

Chcieliśmy też w nowym układzie oddzielić nieco teksty dłuższe, recenzje i felietony od niusów, stąd też pomysł na lewą i środkową kolumnę. To co natomiast najważniejsze w serwisach o grach czyli recenzje mają u nas teraz nieco inny wygląd z dużym nagłówkiem i imponującym zdjęciem.

Zmieniliśmy też silnik forum i skorzystaliśmy z rozwiązania zintegrowanego z Wordpresem. Zmienił się też oczywiście layout strony wpisu. Teraz jest bardziej przejrzyście, czysto i bez zbędnych dodatków.

Zapraszam więc na nowych Niezgranych! Mam nadzieję, że nowy wygląd przypadnie wam do gustu. Jeśli natomiast macie uwagi to proszę o komentarz na Niezgrani.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Grygranieniezgrani.pl