Filmy

Na nową perełkę od Pixara Polacy muszą czekać dłużej. Zwiastun filmu Co w duszy gra

Weronika Makuch
Na nową perełkę od Pixara Polacy muszą czekać dłużej. Zwiastun filmu Co w duszy gra
6

Na filmy Pixara zawsze czekam z ogromną niecierpliwością. Ich nadciągająca produkcja pewnie też mnie nie zawiedzie.

Film Pixara od twórców Odlotu, Coco i W głowie się nie mieści. Mi to wystarczy, żeby wybrać się do kina. Nieważne o czym by był. A w sumie nadal tak nie do końca wiadomo, o czym Soul (tytuł oryginalny) będzie. W zwiastunie pytają nas, jak mamy zamiar przejść do historii. Głównym bohaterem całości będzie niejaki Joe Gardner. To nauczyciel, marzący o graniu jazzu... chociaż patrząc na tytuł możemy zgadywać, że przepada również za soulem. A może to tylko taka zbieżność słów? Wracając jednak do Joego! Pewnego dnia przypadkiem wpada do studzienki kanalizacyjnej. Zamiast jednak ocknąc się, leżąc w ściekach, budzi się w tajemniczym duchowym wszechświecie, w którym wita go niejaka 22.

Co w duszy gra pojawi się w kinach 7 sierpnia

Nie znamy jeszcze niestety pełnej polskiej obsady. Spodobał mi się jednak tytuł. Co w duszy gra wydaje się świetnym odniesieniem, sugerującym, że z tym soulem faktycznie coś musi być na rzeczy. Jedyne co martwi to polska data premiery. Będziemy musieli poczekać dwa miesiące dłużej niż reszta świata. Podobnie stało się w przypadku Toy Story 4 i zaczyna mnie to martwić. Taka praktyka jest wyjątkowo nieprzyjemna. Niech to się tylko nie stanie pixarową normą!

Recenzja Toy Story 4. Właśnie tak powinno robić się filmy animowane

Trudno jest mieć jakiekolwiek obawy względem tego filmu. Biorąc pod uwagę dorobek twórców i specyfikę samego Pixara, niemal na pewno dostaniemy coś fenomenalnego. Liczę na kolejny popis umiejętności wykorzystania technik animacji. Czy da się jeszcze piękniej niż w Toy Story 4? Pewnie tak! Wierzę tez, że za produkcją będzie szła jakaś lekcja, na temat której będzie można porozmawiać z dzieckiem po seansie, a i dorosłym da trochę do myślenia. Gdyby tylko nie trzeba było aż tyle czekać...

Premiery Disneya na 2019-2021 – na co warto czekać?

22 listopada w kinach pojawi się oczekiwana Kraina Lodu 2. Disney ma już całkiem sporą listę premier na nadchodzące dwa lata i wiele z nich jest naprawdę wartych uwagi. Lada moment startuje również ich serwis VOD. Miejmy nadzieję, że Disney+ pojawi się szybko również w Polsce i będziemy mogli samodzielnie przetestować, czy to wszystko jest tego warte. Słowem - zapowiada się wyjątkowo gorący i radosny okres dla wszystkich fanów Disneya. Wierzę, że studio nie zawiedzie i da nam same wspaniałości.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu