Filmy

Koniec plotek, można już oficjalnie mówić o Ant-Man 3!

Kamil Świtalski
Koniec plotek, można już oficjalnie mówić o Ant-Man 3!
0

Choć do premiery Ant-Man 3 jeszcze dużo czasu, już teraz wiemy, że wyreżyseruje go Peyton Reed. Film ma trafić do kin nie wcześniej niż w 2022 roku.

Kinowe uniwersum Marvela rozrasta się z każdym kwartałem — i co rusz trafiają tam do niego nowe filmy, które w ostatnich tygodniach okazały się dobrym wyjściem o dyskusji o kinie. Wszystkie nowe produkcje dołączające do MCU budzą od groma emocji — i Ant-Man 3 nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. O filmie plotkowało się już od kilku dobrych tygodni, teraz już nie trzeba. Film został oficjalnie zapowiedziany, a za reżyserię filmu odpowiedzialny będzie nikt inny, tylko Peyton Reed, który pracował przy dwóch ostatnich filmach z serii: Ant-Man oraz Ant-Man i Osa.

Zobacz też: Marvel Cinematic Universe: faza czwarta. Ponad dziesięć nowych produkcji MCU nadchodzi!

Ant-Man 3 oficjalnie: premiera prawdopodobnie dopiero w 2022

Mimo że o filmie mówi się już oficjalnie — i zgodnie z oczekiwaniami ma nie zabraknąć z nim Paula Rudda, na jego premierę jeszcze trochę zaczekamy. Zdjęcia do Ant-Man 3 mają rozpocząć się nie wcześniej niż w przyszłym roku — wspomina się koniec 2020, a nawet początek 2021. Dlatego też na premierę Ant-Mana 3 nie ma co liczyć wcześniej, niż w 2022, czyli jeszcze sporo czekania przed nami. Jeżeli już teraz tęsknicie za Scottem Langiem, to spokojnie. Prawdopodobnie do tego czasu pojawi się jeszcze okazja, by zobaczyć go na dużym ekranie — gościnne występy w Marvel Cinematic Universe to chleb powszedni.

Zobacz też: W jakiej kolejności należy oglądać filmy Marvela?

Na tę chwilę nie pozostaje jednak nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji, które prawdopodobnie zaczną stopniowo trafiać w nasze ręce.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu