Netflix

Blisko 50 nowości na Netflix od dzisiaj - sprawdź listę co dodano

Konrad Kozłowski
18

Z początkiem kwietnia oferta Netfliksa wzbogaciła się o blisko 50 nowych tytułów, tylko kilka z nich było dostępnych wcześniej. Wśród nowości Baby Driver, Niepokój, Gladiator i Jumanji.

Jestem naprawdę ciekaw, jak wielu młodszych widzów zdecydowało się sięgnąć po klasycznej Jumanji z 1995 roku po premierze filmu z Dwayne'em Johnsonem i Jackiem Blackiem. "Jumanji: Przygoda w dżungli" luźno nawiązuje do pierwszego filmu, za to przy trzeciej odsłonie ma to ulec zmianie. Zanim jednak doczekamy się kolejnego filmu, w wolne popołudnie lub wieczór naprawdę warto wrócić do produkcji z Robinem Williamsem. Od dzisiaj ponownie jest ona dostępna na Netflix, wraz z powracającymi Troją, Metrem strachu i muzycznym Michael Jackson: This is it.

Baby Driver, Niepokój, Gladiator i Bliskie spotkanie trzeciego stopnia na Netflix

Intrygująco wygląda także lista nowości - to tytuły, które jeszcze nigdy wcześniej nie były oferowane przez Netflix. Należy do nich między innymi Baby Driver, który śmiało określiłbym największą niespodzianką 2017 roku. Edgar Wright zdołał nakręcić długi teledysk, który ogląda się na jednym wdechu. A początkowa sekwencja na długo zapada w pamięć. Jeśli nie widzieliście, dajcie mu koniecznie szansę.

Ponadto od dziś na Netflix dostępne są także takie filmy jak Stuart Malutki, Gladiator, Bliskie spotkanie trzeciego stopnia, Bohater ostatniej akcji, Niepokój i Przerwana lekcja muzyki. W sumie filmów jest prawie 50 i jak widać wśród nich nie brakuje tytułów, do których warto wrócić lub zobaczyć je po raz pierwszy. Netflix zaserwował nam także coś zupełnie świeżego - Ultraman to anime, które wyprodukowano na jego zlecenie.

Pełna lista dzisiejszych nowości na Netflix obejmuje:

Lista za upflix.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu