Startups

Co kupić dziewczynie - dowiesz się za jedyne 3,60 PLN

GM
Grzegorz Marczak
28

Z prezentami dla kobie czasem mogą być problemy szczególnie kiedy szukamy czegoś więcej niż standardowe podarunki takie jak kosmetyki czy perfumy. Z pomocą przychodzi nam więc nowy startup o nazwie dajjejto.pl - dzięki niemu odpowiadając na kilka podstawowych pytań dowiemy się co możemy kupić naszej...

Z prezentami dla kobie czasem mogą być problemy szczególnie kiedy szukamy czegoś więcej niż standardowe podarunki takie jak kosmetyki czy perfumy. Z pomocą przychodzi nam więc nowy startup o nazwie dajjejto.pl - dzięki niemu odpowiadając na kilka podstawowych pytań dowiemy się co możemy kupić naszej drugiej połówce.

Niestety nie przewidziałem tego, że serwis ten jest raczej dla małolatów. Okazało się, że jestem wraz z żonką poza skalą wiekową (czemu rezygnować z tych starszych internautów którzy przeważnie mają więcej pieniędzy?), następne zaskoczenie to że kobieta której chce zrobić prezent nie może być moją żoną (nawet jak ma 30 lat?). Ograniczenia co do kwoty jaką chcemy przeznaczyć na prezent też są jakieś śmieszne - rozumiem, że możemy mieć mało pieniędzy i chcemy wydać tylko 20 PLN, ale co z tym którzy chcą wydać powyżej 150 PLN? Na to system już nie pozwala.Dziwne są te wszystkie ograniczenia ale postanowiłem, że przebrnę przez cały quiz. Niestety po ostatnim pytaniu i chwili oczekiwania (system przez chwilę niby przetwarza informacje) okazuje się, że wyniki zobaczę jedynie wtedy kiedy prześlę SMS za kwotę 3,60 PLN. No więc żegnam się z serwisem bo dla mnie to jakieś nieporozumienie. I to nie dlatego, że nie chcę płacić (płacę za wiele usług w internecie) ale dlatego, że ktoś stara mi się sprzedać kota w worku. Nie wiem bowiem jakiego rodzaju produktu zaproponuje mi serwis, czy w ogóle będzie to coś ciekawe i za co tak naprawdę zapłacę.

Z regulaminu serwisu dowiedziałem się natomiast, że po wysłaniu SMS system prześle nam tylko jedną sugestię co do prezentu (a głupi myślałem, że to będzie lista z propozycjami), który potem będziemy mogli łaskawie przez serwis zakupić.

Jakby nie patrzeć na ten pomysł to nie wyobrażam sobie aby był on w stanie zarabiać jakieś konkretne pieniądze (a chyba po to powstał), co gorsza nie jest to też reklama produktów sklepów które dostarczają prezenty.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startup