Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Kino

Lepszej okazji na wizytę w kinie nie będzie. Cinema City obniża ceny biletów nawet o 50%!

31

Od lat panuje przeświadczenie, że wizyty w kinie to kosztowna sprawa. Faktycznie: weekendowe ceny biletów potrafią skutecznie odstraszyć potencjalnych zainteresowanych, a kiedy dodamy do tego jeszcze napoje i przekąski, robi się z takiego wypadu naprawdę okrągła sumka. Cinema City wychodzi na przeciw klientom i startuje z obniżkami cen biletów, które sięgają nawet 50%!

Aktualizacja: Niższe ceny Cinema City Unlimited. Abonament na kino nigdy nie był tak tani

Zobacz też: Cinema City bez filmów od Monolith Films – jakich filmów zabraknie w kinach?

Tańsze bilety w Cinema City. Obniżki sięgają nawet 50% i dotyczą kin w całej Polsce!

Im większe miasto — tym ceny biletów do kina są droższe. Ale o tym raczej nikogo przekonywać nie trzeba, wielokrotnie pojawiały się już zestawienia cen weekendowych biletów w dużych miastach, które... po prostu porażały. Ale od dzisiaj ceny biletów w sieci Cinema City kosztują nawet o połowę taniej: w zależności od miejscowości, zapłacimy za nie... piętnaście złotych. W tych droższych miastach: siedemnaście. Biorąc pod uwagę to, że weekendowe bilety potrafiły kosztować nawet trzydzieści sześć złotych: widać różnicę.

Zobacz też: Rok temu kupiłem kartę Unlimited w Cinema City. Jakie wrażenia z abonamentu w kinie?

Jak długo będzie obowiązywała niższa cena biletów w Cinema City? Do odwołania

Nowa cena biletów do sieci kin Cinema City obowiązuje od dzisiaj. Jak długo: tego na tę chwilę jeszcze nie wiadomo, według informacji podanych przez Wirtualnemedia.pl ma ona obowiązywać do odwołania. Warto jednak zaznaczyć, że ogromne obniżki obowiązują na wszystkie seanse 2D i to przez cały tydzień. W warszawskich kinach za bilet zapłacicie 17 zł, w pozostałych: 15 złotych. Nie wiadomo czy (i kiedy) powtórzy się lepsza okazja, warto zatem w najbliższych dniach wyskrobać chwilę i odgrzebać się z kinowych zaległości!

Zobacz też: Harry Potter wrócił do kin i to w nowej wersji. Miałem ogromne obawy, ale taki pokaz to spora frajda

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: