Polska

Niższe i stałe ceny biletów w Multikinie w nowych miastach

Konrad Kozłowski
Niższe i stałe ceny biletów w Multikinie w nowych miastach
33

Pod koniec zeszłego roku Multikino wprowadziło nowy cennik w wielu miastach w Polsce - ceny biletów zmalały i stały się niezależne od dnia i pory seansu. Do obszernej listy dołączyły dzisiaj trzy nowe multipleksy.

Multikino kontynuuje wprowadzanie zmian w swoich cennikach. Wszystko rozpoczęło się pod koniec listopada zeszłego roku, gdy w kilkudziesięciu multipleksach w całym kraju zmodyfikowano ceny - duża część z nich staniała i stała się niezależna od dnia oraz godziny seansu. Niezależnie od tego, czy wybieracie się na seans w południe w poniedziałek, czy w trakcie najpopularniejszych pór, jak popołudnia i wieczory w piątku czy soboty, cena biletu w konkretnych kinach pozostawała taka sama. Od jakiegoś czasu na wybranych rynkach testujemy cenniki typu flat – jedna cena dla wszystkich we wszystkie dni tygodnia. Prosty i przejrzysty cennik oraz nowa cena spotyka się z pozytywną reakcją ze strony naszych widzów - tłumaczył wtedy Mariusz Spisz, członek zarządu Multikino S.A.

Nie wiemy, czy decydująca o losach kolejnych kin była tylko reakcja widzów, czy także inne czynniki, ale do listy multipleksów, gdzie nowe cenniki obowiązywały od listopada, dołączają dzisiaj kolejne trzy placówki. Przypomnijmy gdzie i z jakimi stawkami pojawiły się nowe cenniki w zeszłym roku.

Niższe i stałe ceny biletów w Multikinie od listopada

 • Bilety każdego dnia na każdy film za 14,90 zł w Multikinie: Lublin, Katowice, Kielce, Poznań 51, Sopot, Szczecin, Tychy, Wrocław, Zabrze, Kraków, Rybnik

 • Bilety każdego dnia na każdy film za 14,90 zł w Cinema3D: Biała Podlaska, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Kłodzko, Wa-wa Reduta

 • Bilety każdego dnia na każdy film za 19.90zł w Multikinie: Warszawa URS i Targówek.

Niższe i stałe ceny biletów w Multikinie w trzech nowych miastach

Od dzisiaj na stałą promocję mogą liczyć także mieszkańcy w okolicach warszawskiego Multikina na Woli, w Bydgoszczy oraz multipleksu Poznań Malta. Oto szczegóły:

 • Bydgoszcz – każdy film, każdy dzień 14,90zł
 • Warszawa Wola – każdy film, każdy dzień 19,90zł
 • Poznań Malta (wszystkie fotele w kinie to superVipy – rozkładane) – każdy film, każdy dzień

Warto pamiętać, że w przypadku seansów 3D wymagana będzie dopłata za odpowiednie okulary. Poza tym, nie musicie o niczym pamiętać i niezależnie od tego, czy kupujecie bilet online na www, w aplikacji Multikina czy w kasie, cena będzie zawsze taka sama.

Aktualizacja: Nowe miasta z odświeżonym cennikiem

Do listy miast z tańszymi biletami kosztującymi 14,90 zł dołączają od jutra, 20 lutego 2020:

 • Olsztyn
 • Radom
 • Włocławek
 • Mielec (Cinema3D)
 • Tarnów (Cinema3D)

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu