Świat

Chat z kandydatami na prezydenta US w Myspace

GM
Grzegorz Marczak
1

Serwisy społecznościowe i generalnie internet stają się również miejscem gdzie kandydaci na prezydentów i politycy starają się zdobywać wyborców (mówimy o kandydatach na prezydenta US, nasi pewnie by się bali). Głośno już było o debatach organizowanych przez Youtube.com gdzie partie polityczne od...

Serwisy społecznościowe i generalnie internet stają się również miejscem gdzie kandydaci na prezydentów i politycy starają się zdobywać wyborców (mówimy o kandydatach na prezydenta US, nasi pewnie by się bali).

Głośno już było o debatach organizowanych przez Youtube.com gdzie partie polityczne odpowiadały na pytania internautów nagrane i emitowane w serwisie. Tym razem do miejscem dyskusji z politykami będzie Myspace. Razem z MTV, Myspace organizuje chat z kandydatami na prezydenta.

Uczestnicy chata będą mogli na żywo zadawać pytania politykom na żywo lub poprzez e-mail, komunikator lub bezpośrednio telefonicznie. Pierwsze spotkanie online z kandydatem na prezydenta demokratów Johnem Edwardsem odbędzie się 27 września.

Mimo iż Myspace chyba pierwszy raz organizuje tego typu imprezę to kandydaci na prezydentów i politycy już od dawna obecni są w tym największym na świecie serwisie społecznościowym. Oczywiście nie jest to jedyne miejsce gdzie politycy walczą o głosy, na youtube większość z nich ma własne kanały.

Blog Red/WriteWeb przygotował nawet ciekawe porównanie kandydatów biorąc pod uwagę ich popularność w Myspace i Youtube.Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu