Świat

NY Times uruchamia swoją stronę startową czyli MyTimes

Grzegorz Marczak
NY Times uruchamia swoją stronę startową czyli MyTimes
1

The New York Times oficjalnie uruchomił My Times czyli personalizowaną stronę "startową". Serwis ten był w przygotowaniu od kwietnia 2006 i nareszcie został oddany w ręce użytkowników. W My Times znajdziemy takie elementy jak czytnik RSS-ów w którym użytkownicy będą mogli wybierać treści na ich s...

The New York Times oficjalnie uruchomił My Times czyli personalizowaną stronę "startową". Serwis ten był w przygotowaniu od kwietnia 2006 i nareszcie został oddany w ręce użytkowników.

W My Times znajdziemy takie elementy jak czytnik RSS-ów w którym użytkownicy będą mogli wybierać treści na ich stronę. Co ciekawe użytkownicy będą mogli korzystać i przeglądać źródła (internetowe) informacji z jakich korzystają najbardziej znani dziennikarze NY Times.

Oczywiście na stronie nie zabraknie artykułów rekomendowanych przez dziennikarzy NY Times, widgetów do serwisów bookmarkingowych, ze zdjęciami (Flickr) itp. Wzorem obecnej mody jeśli chodzi o wygląd strony startowej MyTimes będzie oferował możliwość tworzenia zakładek dzięki czemu będziemy mogli lepiej zorganizować sobie nasz portal.Jak słusznie zauważa Mashable (skąd pochodzi ten news), My Times dedykowany jest czytelnikom Ny Times, którzy codziennie przeglądają serwis w poszukiwaniu informacji. Osoby, które nie są stałymi czytelnikami raczej jako stronę startową wybiorą dedykowane do tego serwisy takie jak Netvibes czy Pageflakes.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu