Sztuczna Inteligencja

Możecie już pobierać Chat GPT na iOS. Jest jeden warunek

Patryk Koncewicz
Możecie już pobierać Chat GPT na iOS. Jest jeden warunek
20

Skorzystają z niego tylko posiadacze aktualnie wspieranych modeli smartfonów od Apple.

W ubiegłym tygodniu Open AI udostępniło Chat GPT posiadaczom sprzętów z systemem iOS ze Stanów Zjednoczonych, a dziś popularne narzędzie jest dostępne w ponad 40 krajach. Polska także znalazła się na liście.

GPT w Twojej kieszeni

GPT w przeglądane zdążył już zawojować pół internetu, a teraz jego mniejszy – ale nie mniej funkcjonalny – brat trafia do urządzeń mobilnych. Z poziomu iPhone'a będziecie mogli korzystać z Chat GPT dokładnie tak samo, jak dotychczas – z tą różnicą, że aplikacja umożliwia także generowanie treści za pomocą komend głosowych.

Co trzeba zrobić? Wystarczy stworzyć bezpłatne konto (można zalogować się za pomocą Apple ID) i pobrać aplikację z App Store, ale warto zaznaczyć, że nie każdy posiadacz iPhone’a będzie mógł skorzystać z oprogramowania. Mobilny Chat GPT wymaga systemu iOS 16.1, a to oznacza, że użytkownicy iPhone’a 7 (i starszych) będą musieli obejść się smakiem i dalej korzystać z wersji przeglądarkowej.

Chat GPT na iOS to:

  • Natychmiastowe odpowiedzi: Uzyskaj precyzyjne informacje bez konieczności przeglądania reklam lub wielu wyników.
  • Dostosowane porady: Szukaj wskazówek dotyczących gotowania, planów podróży lub tworzenia przemyślanych wiadomości.
  • Kreatywna inspiracja: Generuj pomysły na prezenty, szkice prezentacji lub napisz idealny wiersz.
  • Profesjonalny wkład: Zwiększ produktywność dzięki opiniom na temat pomysłów, podsumowaniom notatek i pomocy technicznej.
  • Możliwości nauki: Poznawaj nowe języki, historię współczesną i nie tylko we własnym tempie.

GPT na telefon jest oczywiście darmowe, ale istnieje możliwości wykupienia opcjonalnej subskrypcji GPT Plus za 99,99 zł miesięcznie. Dzięki niej uzyskamy bezproblemowy dostęp do GPT w godzinach szczytu i skrócony czas generowania odpowiedzi.

Stock image from Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news