Felietony

CEO Square Jack Dorsey opowiada o zdobywaniu funduszy

Grzegorz Marczak
CEO Square Jack Dorsey opowiada o zdobywaniu funduszy
1

Podczas TechCrunch Disrupt swoją prezentacje miał również Jack Dorsey (współtórca Twittera). Pokazywał on Square czyli produkt który przemienia telefon w czytnik kart kredytowych i dodatkowo zapewnia pełne śledzenie i monitorowanie transakcji poprzez specjalny serwis, który dostaje się w raz z całą...

Podczas TechCrunch Disrupt swoją prezentacje miał również Jack Dorsey (współtórca Twittera). Pokazywał on Square czyli produkt który przemienia telefon w czytnik kart kredytowych i dodatkowo zapewnia pełne śledzenie i monitorowanie transakcji poprzez specjalny serwis, który dostaje się w raz z całą usługą (warto obejrzeć bo szybkość przeprowadzania transakcji przez Square robi wrażenie).

Po udanej prezentacji Square Dorsey opowiadał o swoich doświadczeniach z Venture Capitals. Warto posłuchać jego rad i przemyśleń związanych z rozmowami z funduszami. Wprawdzie występuje on teraz z nieco innej pozycji (bo o możliwości inwestowania w Square VC ze sobą realizowały) ale nie zawsze tak było. Dwie rzeczy na które Dorsey zwraca uwagę to przede wszystkim posiadanie minimum wersji demo oraz docenienie dociekliwych pytań i negowania każdego pomysłu startupa i jego modelu biznesowego.


Watch live streaming video from disrupt at livestream.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

SquareTechCrunch Disrupt