Polska

W ten weekend warto pójść do kina - wszystkie bilety będą tańsze

Konrad Kozłowski
W ten weekend warto pójść do kina - wszystkie bilety będą tańsze
2

Ależ nam się namnożyło ostatnio okazji, by wybrać się do kina. Jeśli nie odpowiadają Wam tańsze bilety w środy lub wtorki, albo M!Karta nie jest dla Was, to już w ten weekend pojawi się kolejna szansa na tańsze bilety.

Wszystko z okazji Święta Kina, które obchodzone jest już po raz czwarty. Patronat nad akcją objął m. in, Polski Instytut Sztuki Filmowej, a udział w niej biorą sieci kin Cinema City, Helios, Multikino i Cinema 3D, ale też kina niezależne należące do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

Święto Kina to ogólnopolska akcja społeczna promująca polską kinematografię, oglądanie filmów oraz chodzenie do kina jako miejsca rozrywki.

W związku z tym, w sobotę i niedzielę, czyli 9 i 10 grudnia, każdy bilet na seans 2D będzie kosztować 12 złotych. W przypadku pokazów 3D wymagana będzie dopłata za okulary 3D. Listę kin, gdzie będzie obowiązywać promocja, możecie sprawdzić na oficjalnej stronie www.swietokina.com. Stamtąd też zostaniecie bezpośrednio przekierowani na stronę z repertuarem.

Na co warto wybrać się w ten weekend do kina? Wśród propozycji znajdą się dwie polskie produkcje: "Cicha noc" oraz "Najlepszy", natomiast zagraniczna kinematografia zachęci Was do zobaczenia filmów "Zabicie świętego jelenia" i "Na karuzeli życia". 8 grudnia premierę będzie mieć "Wojna płci".

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu