Felietony

Było tak dużo dobrych zgłoszeń, że oprócz Xperia Z mamy też wyróżnienia!

Grzegorz Marczak
Było tak dużo dobrych zgłoszeń, że oprócz Xperia Z mamy też wyróżnienia!
47

Konkurs o Xperia Z pokazał, że czytelnicy Antyweb są niesamowicie kreatywni i pomysłowi. Blisko 900 zgłoszeń, kilkadziesiąt filmów, piosenki, utwory muzyczne, animacje, opowiadania, nagrania audio - używaliście wszystkich możliwych form aby zwrócić uwagę na swoją pracę. Za to wam pięknie dziękuję bo...

Konkurs o Xperia Z pokazał, że czytelnicy Antyweb są niesamowicie kreatywni i pomysłowi. Blisko 900 zgłoszeń, kilkadziesiąt filmów, piosenki, utwory muzyczne, animacje, opowiadania, nagrania audio - używaliście wszystkich możliwych form aby zwrócić uwagę na swoją pracę. Za to wam pięknie dziękuję bo bardzo miło było nam czytać i przeglądać wszystkie prace (a spędziliśmy nad tym w kilka ładnych godzin i to w kilka osób).

Zwycięzca

W każdym konkursie jest jednak tak, że ktoś musi go wygrać. Bez zbędnego przedłużania oto zwycięska praca! Autorowi tego filmu serdecznie gratuluję i oczywiście proszę o kontakt na adres grzegorz.marczak(na)gmail.com:Wyróżnienia

Nie mogliśmy jednak nie dać wyróżnień w konkursie. Tak naprawdę to osobiście nagrodziłbym pewnie z 15 prac ale ostatecznie zdecydowaliśmy się dać 3 wyróżnienia i dodatkowe nagrody w postaci mini głośników Sony (Sony SRS-BTV5). Osobiście posiadam taki głośniczek i muszę przyznać, że gra zaskakująco dobrze.

Wyróżnione prace to :

Blog który założył nasz czytelnik specjalnie na potrzeby konkursu

Bardzo fajna animacja na temat Xperia Z:Świetna i dynamiczna produkcjaAutorów wyróżnionych prac proszę o kontakt. Natomiast wszystkim którzy zaangażowali się w konkurs bardzo dziękuję za kapitalne prace, kreatywność i świetne pomysły.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursSonyxperia Z