Felietony

Buzz w Google Dashboard i kolejne zmiany

Grzegorz Marczak
Buzz w Google Dashboard i kolejne zmiany
8

Google Dashboard to miejsce gdzie mamy podgląd na wszystkie nasze konta w serwisach Google. Możemy podejrzeć nasze ostatnie aktywności w tych miejscach, sprawdzić związaną z nimi politykę prywatności czy nawet całkowicie zrezygnować z wybranego serwisu. Jeśli wcześniej nie przeglądaliście swojego Da...

Google Dashboard to miejsce gdzie mamy podgląd na wszystkie nasze konta w serwisach Google. Możemy podejrzeć nasze ostatnie aktywności w tych miejscach, sprawdzić związaną z nimi politykę prywatności czy nawet całkowicie zrezygnować z wybranego serwisu. Jeśli wcześniej nie przeglądaliście swojego Dashboard dla swojego konta to gorąco do tego zachęcam - jest tam naprawdę wiele ciekawych informacji.

Niedawno w naszym panelu do zarządzania kontami Google pojawi się również Buzz. Mamy podgląd na ilość obserwowanych i obserwujących użytkowniku, ostatni wpis, ostatni dyskutowany wątek czy komentarz. Jest też opcja umożliwiająca całkowite skasowanie Buzza z naszego konta i wszystkich wpisów jakie w nim zamieściliśmy.Na oficjalnym koncie zespołu Google Buzz możemy też przeczytać, że Buzz jest w trakcie stałego udoskonalania. W chwili obecnej trwają poprawki związane z filtrowaniem i lepszym dostrojeniem naszego streamu. Głównie związane jest to z faktem, że obserwując aktywną dyskusję (czy też osobę która ma dużo znajomych) jest ona cały czas na samej górze naszego Buzza (pojawia się tam w momencie pojawienia się nowego komentarza) co wielu osobom zaczyna przeszkadzać.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Googlegoogle buzzbuzz