Świat

businessclick - tylko gdzie ten click?

Grzegorz Marczak
businessclick - tylko gdzie ten click?
8

Businessclick.com jak podaje money.pl to nowa sieć reklamy kontekstowej dla biznesu. ..BUSINESSCLICK umożliwia prowadzenie bardzo skutecznej kampanii reklamowej kierowanej do użytkowników biznesowych. Oprócz doboru kontekstowego reklam, reklamodawca za pomocą specjalnych narzędzi decyduje, na jak...

Businessclick.com jak podaje money.pl to nowa sieć reklamy kontekstowej dla biznesu.

..BUSINESSCLICK umożliwia prowadzenie bardzo skutecznej kampanii reklamowej kierowanej do użytkowników biznesowych. Oprócz doboru kontekstowego reklam, reklamodawca za pomocą specjalnych narzędzi decyduje, na jakich serwisach i w jakich kanałach tematycznych chce zaprezentować reklamę...

Wprawdzie nie jestem przedstawicielem typowego biznesu, ale jako właściciel jednego czy dwóch miejsc w internecie chciałem zobaczyć co oferuje nowy serwis z reklamą kontekstową. W pierwszym momencie zamiast Businessclick.com wpisałem Businessclick.pl (??) i lekko się zdziwiłem gdzie wylądowałem. Nie poddałem się jednak i poprawiłem adres na .com.Serwis wykonany ładnie, hasła reklamowe takie jak wszędzie - więc postanowiłem się zarejestrować jako reklamo biorca - wchodzę na zakładkę kontakt i co mam maila wysłać?

Zacząłem zastanawiać się o co chodzi - bo może zbłądziłem i jest to zamknięty serwis dla grupy do której należy money.pl? Dlaczego nie jest po polsku? Dlaczego nie ma formularza rejestracji ? - czy każdy klient będzie negocjował warunki indywidualnie? Czy koniecznie muszę wysyłać maila z prośbą o rejestrację w tych czasach, dlaczego?

Nie wiem również co tak naprawdę oznacza kontekstowa reklama biznesowa? - tylko reklamy dla biznesu czy reklamy tylko dla biznesmenów?

Bardzo chciałbym aby businessclick był dobrym systemem reklamy kontekstowej w naszym kraju - bo szczerze przyznam, że brakuje u nas tego typu systemów (nie twierdzę, że nie ma), które powinny stanowić lokalną alternatywę dla adsense. Na razie jednak businessclick robi bardziej wrażenie prezentacji interaktywnej niż działającego serwisu internetowego.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu