Startups

BSH Future Home Accelerator Powered by Techstars — ruszają zapisy!

Redakcja Antyweb
BSH Future Home Accelerator Powered by Techstars — ruszają zapisy!
1

Firma BSH we współpracy z akceleratorem Techstars ruszają z programem BSH Future Home Accelerator Powered by Techstars!

Technologie już dawno zawitały do kuchni. Piekarniki czy zmywarki sterowane smartfonem nie są czymś niespotykanym, podobnie jak smart-lodówki. Nikogo zatem nie powinno specjalnie dziwić, że najwięksi producenci sprzętu AGD poszukują kolejnych innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą im wejść na nowy poziom i zostawić konkurencję daleko w tyle. Tym razem nowości poszukuje firma BSH i informuje o starcie pierwszej rundy programu współtworzonego z akceleratorem biznesu Techstars — BSH Future Home Accelerator Powered by Techstars. Ma on na celu pomóc im odnaleźć start-upy z pomysłami, które będzie można zaimplementować w naszpikowanych elektroniką sprzętach AGD.

Program zaplanowany został na trzy lata, a zainteresowane wzięciem w nim udziału start-upy z Polski już teraz mogą zgłaszać w nim swój udział. Pierwsza runda rozpocznie się na początku 2019 roku. Dziesięć najlepszych ekip ma szansę zgarnąć wyjazd na trzymiesięczny program rozwojowy w Monachium. Ten podzielony został na kilka etapów (współpraca we wspólnej przestrzeni roboczej gdzie pod okiem mentorów pracować będą nad celami oraz strategiami, wdrażanie wniosków i testowanie zmian na konkretnych klientach oraz praca nad prezentacją swoich pomysłów). Co mogą zyskać start-upy biorące udział w wydarzeniu?

  • Wiedza i doświadczenie jednego z największych producentów AGD na świecie (BSH Home Appliances Group)
  • Potencjał ponad miliona urządzeń AGD podłączonych do internetu w ekosystemie Home Connect
  • Kompleksowy program mentorski
  • Globalna sieć Techstars – dostęp do ekspertów oraz inwestorów
  • Wsparcie branżowych ekspertów

Wszystkie zespoły zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu BSH Future Home Accelerator Powered by Techstars mają czas na zgłoszenia do 14 października 2018 roku. Szczegóły oraz stosowne formularze znaleźć można pod adresem: www.BSHAccelerator.com!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu