Promocje

Braun na Black Friday - Kup jeden z ich sprzętów, a dostaniesz do 300 złotych na zakupy w sieci Decathlon i Douglas

Paweł Winiarski
Braun na Black Friday - Kup jeden z ich sprzętów, a dostaniesz do 300 złotych na zakupy w sieci Decathlon i Douglas
4

Koniec roku to nie tylko Black Friday, ale również świąteczne promocje. Obok klasycznych obniżek cen na wybrane sprzęty można też zgarnąć fajne dodatkowe bonusy. Braun oferuje promocję, w ramach której przy zakupie urządzenia firmy możecie dostać konkretne bony na zakupy w sieciach Decathlon i Douglas.

Trymery, golarki i maszynki do włosów firmy Braun wielokrotnie pojawiały się na łamach Antyweb. To bardzo dobrze działające, solidne urządzenia, które doceniła zarówno "brodata" jak i goląca się na gładko część redakcji. Braun rusza właśnie z drugą edycją akcji, w której czeka na Was fajny bonus jeśli zdecydujecie się na zakup któregoś z produktów z tej listy (golarki, trymery, i maszynki do włosów). Jeśli nabędziecie któryś z tych produktów w autoryzowanych punktach sprzedaży, wystarczy że wypełnicie formularz na stronie internetowej promocji www.braunpromocja.pl i wyślecie listownie dokumenty z wyciętym kodem kreskowym EAN do organizatora akcji. W zależności od zakupionego produktu, otrzymacie ważną 2 lata kartę podarunkową o wartości od 50 do 300 złotych, którą zrealizujecie w stacjonarnych sklepach Decathlon oraz na www.decathlon.pl.

Identyczna promocja dotyczy również produktów Braun przeznaczonych dla kobiet - depilatorów lub urządzeń IPL. Zasady są takie same jak w przypadku urządzeń dla mężczyzn z tą różnicą, że do zgarnięcia są karty podarunkowe do perfumerii Douglas. Promocją objęte zostały bestsellerowe urządzenia takie jak depilator IPL, Silk-expert Pro do trwałej depilacji ciała, który automatycznie dostosowuje się do kolorytu skóry czy zestaw Braun Beauty Silk-epil 9, w którego skład wchodzi depilator wielofunkcyjny i szczoteczka do depilacji i oczyszczania twarzy. Więc jeśli nie dla siebie, możecie zrobić prezent swojej żonie, dziewczynie albo córce.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu