Startups

Brand24 się nie poddaje. Od teraz narzędzie pozwala monitorować także Twitcha!

Kamil Świtalski
Brand24 się nie poddaje. Od teraz narzędzie pozwala monitorować także Twitcha!
5

Ostatnie tygodnie dla Brand24 nie są łatwe, ale firma się nie poddaje i startuje z monitorowaniem kolejnej platformy. Tym razem: Twitch!

Brand 24 to prawdopodobnie jedno z najważniejszych narzędzi do monitorowania internetu. Wszyscy zainteresowani tematem doskonale zdają sobie sprawę z wartości oferowanych przez firmę narzędzi. I choć w ostatnich miesiącach sytuacja w firmie prawdopodobnie jest dość napięta ze względu na problemy z Facebookiem (i, tym samym, Instagramem) — to ekipa się nie poddaje i cały czas pracuje nad rozwojem, w tle próbując wyjaśnić sobie sprawę z amerykańskim gigantem. Dziś firma poinformowała o wsparciu dla analizy Twitcha!

Zobacz też: Brand24 i jego współtwórca zniknęli z Facebooka i Instagrama

Brand24 pozwala na monitorowanie Twitcha!

Dzisiaj na swoim Twitterowym koncie Michał Sadowski poinformował, że oficjalnie wystartował monitoring Twitcha. Imponująca ilość 2,2 miliona transmisji dziennie i niezwykle silna społeczność sprawiają, że żaden marketingowiec skupiający pracujący w branży gamingowej nie może obok niego przejść obojętnie. To żadna tajemnica że monitorowanie Twitcha do tej pory było dość kłopotliwe, bo standardowe narzędzia się tam po prostu nie sprawdzały. Tym bardziej fajnie widzieć, że ekipa Brand 24 chwyta się nawet tych niełatwych platform.

Zobacz też: Brand24 zadebiutował na NewConnect!

Teraz nie pozostaje nic innego jak trzymanie kciuków za zażegnanie kłopotów z którymi firma zmaga się od kilku dobrych tygodni i dalszy rozwój! Tak trzymać!

 

 

Artykuł został napisany na smartfonie Samsung Galaxy Note 10.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu