Felietony

Blogi są szybsze

Grzegorz Marczak
Blogi są szybsze
6

Dzisiaj był wielki dzień dla wszystkich wielbicieli produktów firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji prasowej, właściciel i główny konferansjer czyli Steve Jobs przedstawił nową serię urządzeń Ipod. Całe przedstawienie transmitował na żywo (zdjęcia i komentarze) CrunchGear.com. Digg.com...

Dzisiaj był wielki dzień dla wszystkich wielbicieli produktów firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji prasowej, właściciel i główny konferansjer czyli Steve Jobs przedstawił nową serię urządzeń Ipod.

Całe przedstawienie transmitował na żywo (zdjęcia i komentarze) CrunchGear.com. Digg.com zapełnił się informacjami na temat nowych urządzeń w mgnieniu oka.


Apple opanowało Digg.com

Polskie blogi również aktywnie pokazały, że są na bieżąco


Gadzetomania - specjalny numer o Ipod?


Paweł Tkaczyk o nowej serii Ipod

Tymczasem nasze rekiny jeśli chodzi o newsy IT śpią - IDG milczy, Interia za bardzo jest zajęta produkcją nowych serwisów (nowości to telewizor.tv, gramy i pełen seksu bez tajemnic afrodyzjak.tv) Dobreprogramy.pl - skończyły nadawanie po 17.00.

Oczywiście nie jest to nic dziwnego, dziennikarze i newsmani w dużych serwisach i portalach mają dość typowy dzień pracy 8-17 i cokolwiek stanie się poza tymi godzinami będzie opisane następnego dnia.

Ciekawe czy ktoś kiedyś w Polsce dostrzeże potencjał jaki mają blogi newsowe i informacyjne, które w przeciwieństwie do dużych serwisów są w stanie podać informacje praktycznie na bieżąco? (a może ktoś pokusi się o narzędzie które pomogło by obu stronom w współpracy?)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu