19

Blog Roku 2009 czyli dlaczego musiałem oddać statuetkę

Wczoraj odbyła się gala konkursu Blog Roku 2009 organizowanego przez Onet. W tej edycji zostałem zaproszony to grona Jury i oceniałem kategorię „profesjonalne”. Muszę przyznać, że było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Jedyną jego wadą było to, że musiałem przekazać statuetkę zwycięzcy kategorii czyli autorce bloga hatalska.com :) Zwycięzcą głównej nagrody został blog Zimno […]

Wczoraj odbyła się gala konkursu Blog Roku 2009 organizowanego przez Onet. W tej edycji zostałem zaproszony to grona Jury i oceniałem kategorię „profesjonalne”. Muszę przyznać, że było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Jedyną jego wadą było to, że musiałem przekazać statuetkę zwycięzcy kategorii czyli autorce bloga hatalska.com :)

Zwycięzcą głównej nagrody został blog Zimno – jeśli nigdy wcześniej o nim nie słyszeliście to gorąco zachęcam do odwiedzin. Czyta się go kapitalnie, jak opowiadanie o codziennym życiu pięcioosobowej rodzinki. Wśród jury nikt nie miał wątpliwości, że to powinien być zwycięzca konkursu.


Autorka zwycięskiego blogu zimno.blog.pl

Jeśli chodzi o samą galę to była ona zorganizowana bardzo profesjonalnie. Kamery, zdjęcia, fotoreporterzy, wywiady – atmosfera prawie jak podczas rozdawania Oskarów. Bardzo fajne były też emocje towarzyszące całej ceremonii wręczania nagród, nie było w nich nadęcia i długich pompatycznych przemówień. Zwycięzcy nieraz byli zestresowani, na widok kamer głos zaczynał im drżeć ale było to tak „naturalnie sympatyczne”.

Z znanych ciągle lasnujących się blogerów (żartuje oczywiście) – nagrodę „specjalne wyróżnienie” odebrał Maciek Budzich autor bloga blog.mediafun.pl oraz organizator zapytajpremiera.pl – gratuluję !

Oczywiście gratuluję również wszystkim pozostałym zwycięzcom, wyróżnionym oraz nominowanym autorom blogów!