Polska

Blip wreszcie z działającym archiwum

GM
Grzegorz Marczak
7

Największą bolączką blipa (chyba od początku) była trudność w dostaniu się do starszych informacji, które nie mieściły się na stronie głównej. Wprawdzie była opcja "Archiwum" ale niestety sposób jej konstrukcji powodował, że była on bardzo "ciężka" dla serwisu co powodowało, że stała się szybko bezu...

Największą bolączką blipa (chyba od początku) była trudność w dostaniu się do starszych informacji, które nie mieściły się na stronie głównej. Wprawdzie była opcja "Archiwum" ale niestety sposób jej konstrukcji powodował, że była on bardzo "ciężka" dla serwisu co powodowało, że stała się szybko bezużyteczna.

Dlaczego możliwości przeglądania starszych statusów od naszych znajomych jest ważna tego chyba tłumaczyć nie trzeba. Ja radziłem sobie z tym problemem przy użyciu asystent.adblix.pl. Bardzo miłe narzędzie, w którym mogłem sprawdzić co ktoś do mnie pisał, dzięki czemu nie gubiłem informacji.Teraz na blipie mamy wreszcie prawdziwe i dobrze działające archiwum. "Przewijak" znajduj się na dole naszej listy ze statusami i co najważniejsze działa błyskawicznie. Mam nadzieję, że ta zmiana to zapowiedz większej ilości poprawek do Blipa, któremu przyda się mały tuning szczególnie jeśli chodzi o szybkość działania.

Ps. Twitter planuje wprowadzić do serwisu funkcje retweet - opcję którą ma chyba każe narzędzie do obsługi tego serwisu. Nie wiem czemu robią z tego wydarzenia na miarę epokowego odkrycia?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blipmikroblog