E-commerce

Black Week na Allegro - Ponad 100 tysięcy produktów w obniżonych cenach

Grzegorz Ułan
41

Po operatorach telekomunikacyjnych, szaleństwo zakupowe związane z Black Friday i Cyber Monday rozpoczęło się też na Allegro, które poinformowało nas właśnie o uruchomieniu specjalnych promocji na tej platformie sprzedażowej.

Promocyjne oferty obowiązywać będą przez cały tydzień do 26 listopada, aby je wyszukać na Allegro wystarczy wpisać w wyszukiwarkę black week. Dodatkowo, każda oferta sprzedażowa biorąca udział w aukcji oznaczona jest specjalną czarną oznaką black week.

Produkty w specjalnych cenach obniżonych nawet o 70% będzie można znaleźć we wszystkich kategoriach w Allegro, w których Polacy robią zakupy w okresie świątecznym. Wśród bestsellerów będą m.in. produkty zdobywającej przebojem polski rynek marki Xiaomi, takie jak oczyszczacze powietrza, smartfony, automatyczne odkurzacze, powerbanki czy opaski sportowe. Będą także dostępne telewizory Kruger&Matz, smartfony Sony, Nokia i Samsung, sprzęt muzyczny Blaupunkt, oczyszczacze powietrza Philips, drukarki Canon, kamery D-Link, i wiele innych urządzeń elektronicznych, które Polacy lubią dostawać na prezenty. Warto też zwrócić uwagę na nowe komputery Apple, których cena będzie obniżona aż o 33%.

Dla przykładu sprawdziłem promocyjne ceny Xiaomi i na przykład Xiaomi Mi A2 Lite 64 GB jest rzeczywiście w korzystnej cenie. W ogłoszeniu jest napisane, że to obniżka z 1 049,00 zł, co nie jest do końca prawdą, bo w polskim sklepie Xiaomi dostępny on jest za 999,00 zł. Niemniej i tak cena jest atrakcyjna, niższa niż ten sam smartfon z 32 GB pamięci.

Allegro poinformowało również, że od teraz dla wszystkich klientów dostępne są Raty Od.nowa oraz Raty Zero, w których do 30.11 można skorzystać z 24 rat bez oprocentowania ani prowizji, a nasz czas Black Week minimalna wartość kredytowanych zakupów została obniżona z 300 zł do 100 zł.

Źródło: Allegro

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu