Ciekawostki technologiczne

Życie jak z Black Mirror. Inteligentny asystent przepowie długość związków

Kamil Świtalski
0

Black Mirror w każdym odcinku przedstawia dość... przerażającą wizję świata. A co powiecie na narzędzia rodem z serialu? Spokojnie, na szczęście tym razem to tylko marketing.

Często kiedy piszemy o rozmaitych nowościach i pomysłach na ich wykorzystanie ze świata technologii przewija się komentarz, że to przerażające. Że to rodem z serialu Czarne Lustro (ang. Black Mirror). I naprawdę trudno się z tym nie zgodzić — niektóre z pomysłów wydają się po prostu przerażające, szczególnie gdy przez myśl przemkną nam czarne scenariusze z ich wykorzystaniem. Netflix często sięga bo fajne i niecodzienne sposoby promocji serii, które można u nich zobaczyć. I tak też sprawy mają się z kultową serią i inteligentnym asystentem, który sprawdzi ile ma szansę przetrwać nasz związek.

Promocja idealna w swojej prostocie

Wspomnianego inteligentnego asystenta znaleźć można na stronie internetowej https://coach.dating/. Jak widać to nic więcej, jak prosta webowa aplikacja, w której po rozpoczęciu badania dzielimy się linkiem z drugą osobą. Później przeprowadzamy test, a jego wynik... cóż, zależy od tego, jak sobie poradzicie z przygotowaną dla was próbą. Jasne, to tylko zabawa — ale jeżeli coś jest dobrze przygotowane, to nawet takie proste pomysły potrafią być angażujące. I patrząc na to jak chętnie ludzie w social mediach dzielą się do niego linkami — jestem przekonany, że nie tylko mi przypadł do gustu.

Dobry serial, kreatywna promocja — czego chcieć więcej? No, jeżeli mogę mieć prośbę, to dłuższych sezonów i częstszych premier całego bohatera tego zamieszania, czyli Czarnego Lustra właśnie!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu