Netflix

Black Mirror ma wrócić już jutro - zwiastun i szczegóły nowego filmu!

KK
Konrad Kozłowski
8

Wyczekujecie powrotu Black Mirror? Netflix jest niesamowicie oszczędny, jeśli chodzi o informacje o nadchodzącej premierze, do której ma dojść już jutro. Mimo to, mamy sporo ciekawych informacji odnośnie fabuły i rodzaju nowego odcinka Black Mirror.

Czarne lustro to jedna z tych produkcji, które potrafią wywoływać u widzów skrajne emocje. Niektóre odcinki totalnie mnie nudziły, inne rozbawiały, a jeszcze inne prowokowały mnie do pewnych refleksji. Niezły rollercoaster. Jaki będzie następny rozdział w Black Mirror? Netflix cały czas milczy na jego temat, ale kolejne przecieki plotki pozwalają nam wyczekiwać premiery - ta ma bowiem odbyć się już jutro.

Przypomnę, że jutrzejszą datę poznaliśmy pod koniec listopada, gdy w jednym z materiałów prasowych - który został później usunięty - Netflix zepsuł niespodziankę ujawniając też tytuł. Ale czy aby na pewno? Może to było umyślne działanie? Tego się nie dowiemy, ale teraz poznaliśmy fabułę filmu.

Black Mirror: Bandersnatch - film Czarne Lustro już jutro na Netflix

Black Mirror: Bandersnatch będzie opowiadać historię programisty pracującego w firmie produkującej gry wideo. Projekt, nad którym pracuje obecnie, dotyczy powieści fantasy, a po pewnym czasie światy - fikcyjny i realny - zaczynają się przenikać. W głównej roli ma wystąpić Fionn Whitehead, który wystąpił wcześniej m. in. w Dunkierce. Doczekaliśmy się nawet pierwszego zdjęcia z produkcji, ponieważ pojawiła się ona wśród promowanych tytułów na Apple TV jednego z użytkowników, jeszcze zanim opublikowano zwiastun.

Czarne lustro: Bandersnatch. Rok 1984. Młody programista zaczyna kwestionować rzeczywistość, pracując nad grą wideo na podstawie mrocznej powieści fantasy.

Cały czas zastanawia mnie, czy nowe Czarne Lustro będzie - zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami - produkcją interaktywną. Netflix jest już gotowy na takie rozwiązania, bo wcześniej udostępniał tytuły skierowane do młodszych widzów, którzy mogli decydować o losach oglądanych postaci (Kot w butach, Minecraft: Tryb fabularny). Czy nadszedł już czas na serial/film dla dorosłych widzów? Podobno Black Mirror: Bandersnatch to prawie 5 godzin materiału wideo, co miałoby nam pozwolić na śledzenie tej samej historii na wiele różnych sposobów, być może docierając za każdym razem do innego finału. Zwiastun zdaje się potwierdzać takie przypuszczenia, bo występują w nim hasła: "zmień decyzję", "zadecyduj o swojej przeszłości, teraźniejszości, przyszłości" oraz "nie masz kontroli", co może odnosić się do głównego bohatera, którego życiem sterujemy my...

To może być najlepsze Black Mirror do tej pory, dlatego będę jutro rano z niecierpliwością odświeżał Netfliksa wyczekując nowej części.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu