12

Biznes.net wiecznie żywy czyli wywiad z Michałem Faberem

Od dłuższego czasu (właściwie od początku) obserwuję poczynania serwisu Biznes.net oraz Michała Fabera (ojca prowadzącego). Przyznam, że początki tego portalu networkingowego były bardzo słabe i przez wiele osób został on brutalnie „skopany” i pochowany jeszcze za życia (również na moi blogu mu się dostało chociaż z tego co pamiętam nie z mojej ręki) Tymczasem to […]

Od dłuższego czasu (właściwie od początku) obserwuję poczynania serwisu Biznes.net oraz Michała Fabera (ojca prowadzącego). Przyznam, że początki tego portalu networkingowego były bardzo słabe i przez wiele osób został on brutalnie „skopany” i pochowany jeszcze za życia (również na moi blogu mu się dostało chociaż z tego co pamiętam nie z mojej ręki)

Tymczasem to co można zaobserwować teraz to biznes.net który wyłapuje nisze (pisałem o tym przy okazji zmian graficznych na biznes.net) , który organizuje spotkania dla interesujących grup ludzi związanych z daną branżą i powoli łapie „wiatr w żagle”. Muszę przyznać, że konsekwencja z jaką Michał rozwija swój biznes może imponować. Możliwe też, że siła krytyki na blogach i w gronie specjalistów nie jest czymś co do końca kształtuje poglądy użytkowników takich biznesowych serwisów.

Polecam posłuchać rozmowy jaką Maciek przeprowadził z Michałem po ostatnim spotkaniu organizowanym pod patronatem biznes.net (było to jak rozumiem jedno z cyklicznych spotkań dla użytkowników tego serwisu).