YouTube

Bing z nową, świetną wyszukiwarką wideo będzie kradł odsłony YouTube [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
9

Twórcy wyszukiwarki Bing znaleźli genialny sposób na podkradanie odsłon YouTube'owi. Nowa wyszukiwarka wideo pozwala na wyświetlanie klipów bezpośrednio na stronie z wynikami, a także daje dostęp do całej masy dodatkowych informacji i rekomendacji. Bing i wideo Nowy mechanizm wyszukiwania wide...

Twórcy wyszukiwarki Bing znaleźli genialny sposób na podkradanie odsłon YouTube'owi. Nowa wyszukiwarka wideo pozwala na wyświetlanie klipów bezpośrednio na stronie z wynikami, a także daje dostęp do całej masy dodatkowych informacji i rekomendacji.

Bing i wideo

Nowy mechanizm wyszukiwania wideo wprowadzony przez Binga kładzie większy nacisk na muzykę. Użytkownicy znajdą tutaj mechanizm agregujący utwory jednego artysty, a także algorytmy rekomendujące podobne rytmy. Wprowadzono też znacznie większy odtwarzacz. Wszystko to wygląda niczym kompleksowa platforma i całkowicie niweluje potrzebę przechodzenia bezpośrednio do YouTube. Sprytne!

Zuk, czyli Lenovo z Cyanogen OS

Lenovo we współpracy ze specjalizującą się w zabezpieczeniach firmą Qihoo 360 uruchamia nową markę smartfonów - Zuk. jej oferta ma składać się ze smartfonów o solidnych parametrach i mocnych podzespołach. Wszystkie będą pracowały pod kontrolą systemu Cyanogen OS, a więc komercyjnej wersji CyanogenModa. Pierwszym urządzeniem, które trafi na rynek będzie Zuk Z1. Szczegółów na temat jego specyfikacji jednak nie znamy. Pozostaje czekać.

Warto dodać, że na podobny ruch jakiś czas temu zdecydowało się Huawei. W rezultacie powstała marka Honor z ciekawymi smartfonami ze średniej półki cenowej.

Moto G 2015

Zostajemy w temacie Lenovo, ale przechodzimy do innej marki - Motoroli. Najprawdopodobniej już niebawem zobaczymy nową generację modelu Moto G. Smartfon ma dalej łączyć przyzwoite parametry z niską ceną. Na jego pokładzie znajdziemy Snapdragona 410 z 1 GB RAM-u, 8 GB pamięci wewnętrznej i modem LTE. Do tego należy dodać 5-calowy ekran 720p oraz aparat 13 Mpix. Wszystko ma pracować pod kontrolą Androida 5.1.1. Data premiery i cena nie są jeszcze znane.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu