Seriale

Po 17 latach Bill Gates zdecydował się na gościnny występ w serialu. Zobaczymy go już w marcu!

Kamil Świtalski
Po 17 latach Bill Gates zdecydował się na gościnny występ w serialu. Zobaczymy go już w marcu!
6

Bill Gates to prawdziwa legenda świata IT. Nie ważne czy lubimy projekty nad którymi pracował, czy ich nie lubimy — wiemy kim jest i jaki miał wkład w rozwój i popularyzację komputerów. Od kilku lat medialnie jest go o wiele mniej, ale... już wkrótce zaszczyci nas swoją obecnością w odcinku popularnego serialu!

Serial Teoria wielkiego podrywu (ang. The Big Bang Theory), czyli sitcom z ekipą specyficznych geeków w roli głównej, swoje lata świetności może mieć już dawno za sobą. Mimo wszystko seriale spod rąk Chucka Lorrego zawsze mają na tyle urocze postacie, że nawet kiedy seria nie jest już tak radosna jak na początku — z przyzwyczajenia śledzimy ich losy. Ale występy gościnne gwiazd to zawsze fajne urozmaicenie — i nawet dla tych, którzy już dawno przestali oglądać serial — dobry powód, by dać mu znowu szansę. Szczególnie, kiedy mówimy o wizycie na planie osoby kalibru założyciela Microsoftu — Billa Gatesa.

Jak donosi CNN, legenda branży pojawi się w odcinku, który wyemitowany zostanie w przyszłym miesiącu. Nie wiemy czy Bill Gates będzie gwiazdą odcinka, czy pojawi się tam w jednej krótkiej scenie — wiemy natomiast, że będzie u Penny w pracy. Cała reszta ekipy zrobi co w jej mocy, aby też móc go poznać. Brzmi jak dobry odcinek, chociaż... jeżeli to faktycznie będzie jedna krótka scena, to nie da się ukryć — że na ten moment robi się wokół tego więcej szumu, niż będzie to cokolwiek warte. Ale mimo wszystko warto taką rolę odnotować, tym bardziej, że Gates nie występuje (nawet gościnnie) zbyt często — ostatni raz widzieliśmy go we Frasier 17 lat temu.

Teoria wielkiego podrywu może nie jest już tak ekscytująca jak na początku, ale mimo wszystko przez te lata przewinęło się tam sporo gwiazd. Gościnnie wystąpili m.in. Elon Musk czy Stephen Hawking. Nie wszystkie żarty śmieszą, ale to wciąż przyjemny serial.

Grafika: Ravithakor23

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu