E-commerce

Bezpłatne narzędzie do wystawiania ofert za granicą od eBay dla polskich sprzedawców

Grzegorz Ułan
Bezpłatne narzędzie do wystawiania ofert za granicą od eBay dla polskich sprzedawców
1

Start eBay w Polsce nie był najbardziej udanym debiutem tego serwisu aukcyjnego na świecie, ale nie pozwalają o sobie zapomnieć i co jakiś czas udostępniają swoje nowe usługi dla polskich klientów i sprzedawców.

eBaymag, do tej pory dostępny tylko w języku angielskim i tylko dla wybranych sprzedawców, teraz został przetłumaczony na język polski i mogą z niego korzystać wszyscy biznesowi sprzedawcy.

Co oferuje to narzędzie? Po wrzuceniu do serwisu listy sprzedawanych produktów, automatycznie generowane są dla nich oferty i przetłumaczone na język kupujących w wybranym kraju. Dzięki czemu można je szybko i wygodnie wystawić do sprzedaży na wielu różnych rynkach, gdzie funkcjonuje eBay.

Małgorzata Gliszczyńska, dyrektor zarządzająca na Polskę i Europę Centralną w eBay:

Poprzez takie rozwiązania, jak eBaymag chcemy łączyć kupujących i sprzedających online bez względu na to, gdzie się znajdują i w jakim języku mówią. Dziś prawie 60% wszystkich transakcji na eBay to transakcje międzynarodowe, dlatego też nowoczesne narzędzia, takie jak eBaymag, mają za zadanie wspierać naszych polskich sprzedawców w rozwoju swojej działalności i ekspansji na rynki zagraniczne.

Tak jak pisałem na początku, to nie pierwszy ukłon eBay w kierunku polskich użytkowników, pod koniec zeszłego roku znieśli w Polsce opłaty za wystawienie przedmiotów na eBay.pl, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Ponadto wprowadzili możliwość zamawiania na niemieckim eBay.de towarów z dostawą do Polski, czy też od niedawna nową spersonalizowaną stroną eBay.pl.

Źródło: informacja prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu