VOD

Maciej Stuhr ponownie jako Belfer. Serial powraca z nowymi odcinkami

Piotr Kurek
Maciej Stuhr ponownie jako Belfer. Serial powraca z nowymi odcinkami
0

Już tej jesieni do CANAL+ powraca serial, który w 2016 r. wysoko postawił poprzeczkę wszystkim kolejnym polskim produkcjom kryminalnym. Co zaoferuje trzeci sezon "Belfra"? Przekonamy się niebawem.

Paweł Zawadzki po wyjściu z więzienia wraca do rodzinnego, malowniczego Małomorza, gdzie mieszka jego ojciec, były oficer marynarki Bogdan Zawadzki, zwany Kapitanem. Zaczyna pracę w lokalnym liceum, dostając pod opiekę klasę maturzystów. Kiedy podczas rejsu, w który obaj zabierają grupę nastolatków, z pokładu znika jeden z uczniów - buntownik i outsider Kacper Krynicki. Lokalna policja rozpoczyna najtrudniejsze w historii miasteczka śledztwo. Podkomisarz Ewa Krawiec szybko orientuje się, że nie może być tu mowy o samobójczym utonięciu, a ze sprawą może być związany właściwie każdy z otoczenia chłopaka i to zarówno klasowych kumpli, jak i kręgu dorosłych.

- tak brzmi opis trzeciego sezonu serialu "Belfer", który na ekrany telewizorów powraca po 6 latach z nowymi odcinkami pełnymi napięcia oraz intryg wplecionych w wątek kryminalny. Nie zabraknie też relacji grupy dorastających dzieciaków, muszących zmierzyć się u progu dorosłości z sytuacją, która ich przerasta.

"Belfer - Ostatnia lekcja". Serial powraca po 6 latach

Źródło: CANAL+

Obok Macieja Stuhra, Jacka Komana, Romy Gąsiorowskiej i Michaela Zielińskiego, na ekranie pojawią się również Agata Kulesza, Mirosław Baka, Katarzyna Herman, Jan Jankowski, Marek Kalita, czy Roman Garncarczyk, Wiktoria Kruszczyńska, Hubert Miłkowski, Kamil Pudlik i Karolina Kowalska.

Źródło: CANAL+

Reżyserią wszystkich odcinków trzeciego sezonu "Belfra" zajął się Łukasz Grzegorzek zdobywca nagrody za najlepszą reżyserię na FPFF w Gdyni oraz nominowany do Orłów 2022 za najlepszy film. Za scenariusz odpowiada autorka poprzednich sezonów - Monika Powalisz oraz Przemysław Nowakowski, Liliana Pomykalska i Kacper Wysocki. Producentami wykonawczymi z ramienia Opus TV są Piotr Dzięcioł i Mariusz Włodarski, natomiast producentkami ze strony CANAL+ są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman.

Źródło: CANAL+

"Belfer - Ostatnia lekcja" na małym ekranie zadebiutuje tej jesieni i będzie go można oglądać w CANAL+ online i na CANAL+ Premium. Przy okazji zapowiedzi, CANAL+ udostępnia pierwszy sezon serialu dla wszystkich - za darmo. Wszystkie odcinki znajdziecie na platformie CANAL+

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news