Świat

Będzie iPhone 3g bez umowy za $699

GM
Grzegorz Marczak
11

AT&T (firma telekomunikacyjna w US która będzie dystrybutorem iphona), właśnie podała do publicznej wiadomości oficjalny cennik telefonów oraz planów taryfowych. Zgodnie z zapowiedzą apple iphone 3g model 8GB będzie kosztował $199, model z 16GB za $299. Ceny te jednak dotyczyć będą tylko klientó...

AT&T (firma telekomunikacyjna w US która będzie dystrybutorem iphona), właśnie podała do publicznej wiadomości oficjalny cennik telefonów oraz planów taryfowych.

Zgodnie z zapowiedzą apple iphone 3g model 8GB będzie kosztował $199, model z 16GB za $299. Ceny te jednak dotyczyć będą tylko klientów którzy, zakupili poprzednią wersję telefonu przed 11 lipca, nowych klientów oraz klientów którym należy sie upust (za ilość minut, staż u operatora itp)

Obecni klienci, którzy nie mają szczęścia i nie przysługuje im upust w postaci aktualizacji telefonu oczywiście też mogą kupić iPhona 3g ale cena będzie już znacznie inna. Za 8GB trzeba będzie zapłacić $399 a za 16GB $499. Oczywiście wymagany będzie również kontrakt na dwa lata.

Teraz najważniejsza informacja. W przyszłości mają pojawić się telefon bez umowy - kosztować one będą $599 za 8GB i $699 za 16GB.

Jak mówił boski Steve - mamy "half price" tylko zapomniał dodać, że nie dla każdego i będą też tacy którzy zapłacą nawet półtora razy więcej za ten sam telefon. Więcej szczegółów odnośnie cen i planów taryfowych znajdziecie na blogu crunchgear.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhoneiphone 3gAT&T