Mobile

BeamUp - nowa polska aplikacja mobilna do dzielenia się kosztami wśród znajomych

Grzegorz Ułan
BeamUp - nowa polska aplikacja mobilna do dzielenia się kosztami wśród znajomych
48

Wspólny wypad do kina, na koncert czy do restauracji? Zwykle wiąże się to z dzieleniem kosztów, przelewami, liczeniem gotówki, teraz będzie to o wiele prostsze dzięki nowej aplikacji BeamUp.

Szybkie dzielenie się kosztami ze znajomymi przy rożnych okazjach to nie jedyna funkcjonalność BeamUp, to tez agregat ciekawych ofert w promocyjnych cenach partnerów, którym udało się już im zdobyć. Aktualnie należą do nich Eleven Sports, Eventim, player.pl, Showmax oraz Storytel.

Paweł Trocki, Prezes Zarządu BeamUp Payments S.A.:

Oddajemy w ręce użytkowników produkt, który zrewolucjonizuje rynek mobilnych płatności w Polsce, zdecydowanie uprości codzienne aktywności, których elementem jest płatność i zmieni sposób, w jaki organizujemy dziś czas ze znajomymi. BeamUp daje dostęp do atrakcyjnych usług, które dzięki profilowaniu będą dostosowywać się do indywidualnych preferencji każdego z użytkowników. Nasza aplikacja umożliwia też bezpieczne, bezpłatne i dokonywane w czasie rzeczywistym rozliczenia pomiędzy wieloma znajomymi na raz, a nie tylko pomiędzy dwiema osobami jak w przypadku konkurencyjnych produktów. Oferujemy unikalne połączenie dostępu do usług z możliwością dzielenia kosztu ich zakupu. Dzięki płynnemu powiązaniu tych dwóch obszarów, sprowadzamy do kilku kliknięć złożone czynności, które do tej pory trzeba było wykonać, żeby zorganizować wspólny czas ze znajomymi.

Aby zacząć korzystać z BeamUp wystarczy po założeniu konta dodać dane karty płatniczej lub zasilić swoje konto przelewem, by móc już dzielić się kosztami ze znajomymi czy wysyłać do nich prośby o zasilenie konta. Do tego już na start można skorzystać z promocyjnych ofert partnerów, obecnie dostępne są zniżki na abonament w Storytel oraz kod promocyjny w Eventim.

Filip Zoła, CDO w BeamUp Payments S.A.:

Przy tworzeniu aplikacji bardzo istotna była dla nas intuicyjność i prostota zastosowanych rozwiązań, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa użytkownika. Tutaj z pomocą przyszła nam technologia. Wykorzystaliśmy metody autoryzacji, takie jak odcisk palca, sprawdzanie zaufanych urządzeń, zaawansowany system monitoringu transakcji czy mechanizmy behawioralne, umożliwiające rozpoznanie nietypowych zachowań i blokowanie dostępu osobom nieuprawnionym.

Zainstalowałem tę aplikację, jest bardzo dobrze zrobiona, ładnie i przyjemnie dla oka. Do tego intuicyjna i nikomu nie powinna sprawić problemu w korzystaniu z niej już od pierwszych chwil po zainstalowaniu. Bez wątpienia to pozycja, z którą warto się zapoznać i przyglądać się jej rozwojowi, zwłaszcza, że już od początku udało się im nawiązać współpracę z interesującymi partnerami. Fajny start, ciekawe wykonanie i interesująca funkcjonalność, będziemy śledzić ich poczynania.

Warto tu jeszcze na koniec zaznaczyć, że inwestorami w tym startupie są właściciele Play oraz spółki z branży finansowej Aasa – Olympia Group oraz Novator.

Strona główna projektu - Beam Up.
Aplikacja do pobrania z Google Play.
Aplikacja do pobrania z App Store.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu