Mobile

20 zł rabatu na tankowanie paliwa za każde polecenie Tankuj24

Grzegorz Ułan
20 zł rabatu na tankowanie paliwa za każde polecenie Tankuj24
15

Tankuj24 to stosunkowo młoda platforma, uruchomiona na wiosnę tego roku, a pozwalająca na zakup paliwa w atrakcyjnych cenach, taniej niż bezpośrednio na stacji. Obecnie współpracują już z 88 stacjami w całej Polsce (na starcie usługi mieli 43) i aby rozpropagować jeszcze bardziej pomysł na tańsze kupowanie paliw uruchomili właśnie akcję promocyjną, polegającą na udzieleniu rabatu 20 zł za polecanie ich aplikacji mobilnej znajomym.

Dla przypomnienia, streszczę Wam jeszcze jak działa Tankuj24. Otóż, aby zacząć korzystać z platformy musimy pobrać najpierw aplikację mobilną, dostępną w Google Play i w App Store, ewentualnie skorzystać ze strony www Tankuj 24 na komputerze. Po założeniu konta możemy już wyszukiwać na mapie najbliższe stacje, gdzie będziemy mogli zakupić paliwo. Po wybraniu najbardziej korzystnej oferty rezerwujemy określoną ilość paliwa w litrach i płacimy za nie, korzystając z PayU. Tak zakupione paliwo możemy odebrać w wybranej stacji w ciągu 24 godzin (po tym czasie zamówienie zostanie anulowane, a zapłacona kwota pieniędzy wróci na nasze konto), a po zatankowaniu okazujemy już tylko kod QR z naszego zamówienia w aplikacji pracownikowi stacji.

Bezpośrednio w aplikacji możemy również podejrzeć ceny na partnerskich stacjach i porównać je z pobliskimi stacjami wraz z orientacyjną oszczędnością na litrze, w przypadku wybrania stacji współpracującej z Tankuj24.

Przechodząc już do wspomnianej promocji, od teraz za każde polecenie znajomym, wysłane z poziomu aplikacji mobilnej Tankuj24, w postaci e-maila bądź SMS-a, ów znajomy otrzyma rabat 20 zł na pierwsze tankowanie za pomocą aplikacji. W przypadku, gdy znajomy skorzysta z tego polecenia, osoba polecająca również otrzyma podobny rabat w tej samej cenie.

Co najważniejsze, w odróżnieniu od innych tego typu promocji, polecenie i rabat nie jest jednorazowy, można w ten sposób skorzystać z niej wielokrotnie, dzięki czemu gromadzić większą liczbę kuponów zniżkowych i jeszcze taniej tankować na wybranych stacjach.

Pod pierwszym naszym tekstem o Tankuj24 pojawił się komentarz, w którym jeden z Czytelników stwierdził, iż paliwo się kupuje tam gdzie lepsze jakościowo, a nie tam gdzie tańsze, wspomnę więc jeszcze, że Tankuj24 podjęło współpracę z Przemysłowym Instytutem Motoryzacji, aby monitorować jakość paliw w Polsce.

Podczas wspólnej akcji eksperci PIMOT będą badać jakość paliw na stacjach zrzeszonych z Tankuj24. Stacje są wybierane losowo, a badaniom poddawane są oleje napędowe oraz benzyna silnikowa (PB95).

W benzynie silnikowej kontrolowana będzie: gęstość, prężność par, skład frakcyjny, zawartość siarki i zawartość żywic obecnych. W oleju napędowym: gęstość, temperatura zapłonu, skład frakcyjny, zawartość siarki i zawartość zanieczyszczeń.

Wracając jeszcze na koniec do aktualnej promocji, działa już ona od pierwszych dni listopada i potrwa do odwołania, a jedynym warunkiem skorzystania z funkcjonalności rozdawania rabatów  jest założenie konta i zalogowanie się w aplikacji Aplikację możecie pobrać bezpośrednio z Google Play i App Store. Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem (pdf).

---
Wpis powstał we współpracy z Tankuj24.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu