Startups

Bartek Gola prosto z mostu o inwestycjach w startupy

Grzegorz Marczak
Bartek Gola prosto z mostu o inwestycjach w startupy
14

Polecam obejrzeć prezentację Bartka Goli (SpeedUp Venture Capital Group) jaka miała miejsce podczas jednego ze spotkań z serii Aula Polska. Nie jest to typowa dla Bartka prezentacja podczas których chce natchnąć optymizmem i wiarą w biznes przedsiębiorców. Tym razem jest o tym co się nie udaje i...

Polecam obejrzeć prezentację Bartka Goli (SpeedUp Venture Capital Group) jaka miała miejsce podczas jednego ze spotkań z serii Aula Polska.

Nie jest to typowa dla Bartka prezentacja podczas których chce natchnąć optymizmem i wiarą w biznes przedsiębiorców. Tym razem jest o tym co się nie udaje i prosto z mostu o warunkach współpracy z jego funduszem. Warunkach, które dodam są raczej powszechne choć rzadko w ten sposób wprost przedstawiane.

Dlaczego wskazuję na to video? Bartek Gola jest inwestorem który oprócz głównego celu jakim jest w tej branży zarabianie pieniędzy na dobrych inwestycjach ma też własną misję. Chcę skutecznie wpływać i zmieniać branżę tak aby wszystkim było lepiej. Myślę, że właśnie dlatego jego prezentacje są zawsze tak interesujące i tak bardzo podobają się publiczności.

Kończąc ten wazelniarski wstęp zapraszam na Video. Dodam tylko, że nie szukam inwestora i nie jestem w trakcie wyciągania pieniędzy od SpeedUP:) Przedstawiam własną ocenę faceta którego bardzo szanuję, nawet jeśli nie ze wszystkim co mówi się zgadzał.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupaula polskaBartek Gola