Serwisu gram.pl chyba przedstawiać nikomu nie trzeba? Natomiast warto przedstawić wam nową odsłonę gram.pl, która niedawno ujrzała światło dzienne. Dla mnie to niema ideał tego jak dziś powinien wyglądać serwis o grach. Jest kolorowo i dynamicznie, z dobrymi zdjęciami i dobrze wyróżnionymi głównymi tematami. Co prawda od czasu do czasu przenosi nas jeszcze link do […]

Serwisu gram.pl chyba przedstawiać nikomu nie trzeba? Natomiast warto przedstawić wam nową odsłonę gram.pl, która niedawno ujrzała światło dzienne. Dla mnie to niema ideał tego jak dziś powinien wyglądać serwis o grach. Jest kolorowo i dynamicznie, z dobrymi zdjęciami i dobrze wyróżnionymi głównymi tematami. Co prawda od czasu do czasu przenosi nas jeszcze link do starego layoutu ale wszystko pewnie z czasem zostanie poprawione.

Strona pojedynczego artykułu też prezentuje się bardzo dobrze – jedynie co męczy trochę to typografia (szczególnie list) gdzie ktoś chyba nieco za bardzo zaszalał. Generalnie jednak cała przemiana gram.pl bardzo bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła!

Teraz czekam na sklep z grami w postaci cyfrowej od gram.pl – plotki o tym, że będą uruchamiać konkurencję dla cdp.pl krążą już od jakiegoś czasu. A że konkurencja jest dobra dla użytkowników i klientów tego chyba tłumaczyć nie trzeba.