Moje przemyślenia

Bardzo ładne nowe gram.pl

GM
Grzegorz Marczak
12

Serwisu gram.pl chyba przedstawiać nikomu nie trzeba? Natomiast warto przedstawić wam nową odsłonę gram.pl, która niedawno ujrzała światło dzienne. Dla mnie to niema ideał tego jak dziś powinien wyglądać serwis o grach. Jest kolorowo i dynamicznie, z dobrymi zdjęciami i dobrze wyróżnionymi głównymi...

Serwisu gram.pl chyba przedstawiać nikomu nie trzeba? Natomiast warto przedstawić wam nową odsłonę gram.pl, która niedawno ujrzała światło dzienne. Dla mnie to niema ideał tego jak dziś powinien wyglądać serwis o grach. Jest kolorowo i dynamicznie, z dobrymi zdjęciami i dobrze wyróżnionymi głównymi tematami. Co prawda od czasu do czasu przenosi nas jeszcze link do starego layoutu ale wszystko pewnie z czasem zostanie poprawione.

Strona pojedynczego artykułu też prezentuje się bardzo dobrze - jedynie co męczy trochę to typografia (szczególnie list) gdzie ktoś chyba nieco za bardzo zaszalał. Generalnie jednak cała przemiana gram.pl bardzo bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła!

Teraz czekam na sklep z grami w postaci cyfrowej od gram.pl - plotki o tym, że będą uruchamiać konkurencję dla cdp.pl krążą już od jakiegoś czasu. A że konkurencja jest dobra dla użytkowników i klientów tego chyba tłumaczyć nie trzeba.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu