Podcast Antyweb Po Godzinach

Barbie czy Oppenheimer - czy warto obejrzeć oba filmy?

Konrad Kozłowski
Barbie czy Oppenheimer - czy warto obejrzeć oba filmy?
13

Takich wyników finansowych nie wykręcały dawno żadne filmy, a od kilku tygodni box office przeżywa prawdziwe oblężenie dwoma tytułami: Barbie i Oppenheimerem.

Wydawało się, że z tego pojedynku obronną ręką wyjdzie tylko jeden film. Przewidywano, że to "Barbie" zdoła zgarnąć dla siebie wszystko, podczas gdy "Oppenheimer" dość szybko zejdzie na drugi lub dalszy plan, ze względu na podejmowany temat i metraż (trwa aż 3 godziny). Tymczasem wyniki z kin z całego świata pokazują, że film Nolana najwyraźniej sporo zyskał na wspólnym marketingu z "Barbie", bo widownia chętnie ogląda obydwie produkcje. Rykoszetem oberwał natomiast Tom Cruise i jego "Mission: Impossible Dead Reckoning Part One", które z tygodnia na tydzień traciło po kilkadziesiąt procent udziałów w sprzedawanych biletach.

Jakim filmem jest "Barbie" i czy sprostał naszym oczekiwaniom? Jak ogląda się produkcję Grety Gerwig z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem? Co spodobało nam się najbardziej, a gdzie popełniono błędy? Czy "Oppenheimer" zachwyca i kogo? Jakie są największe atuty i wady filmu Nolana? Czy to najlepszy film w jego karierze? Rozmawiamy o tym wszystkim w najnowszym odcinku podcastu - Konrad Kozłowski i Patryk Koncewicz. Miłego słuchania!

Barbie vs. Oppenheimer - co obejrzeć?

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu