Telekomy

Aż 10 GB transferu danych dla wszystkich klientów Orange! No prawie wszystkich

GU
Grzegorz Ułan
10

Ferie zimowe dla wszystkich uczniów w Polsce potrwają jeszcze przez 10 dni. Z uwagi, iż większość z nich spędza je w domu, Orange chcąc wesprzeć ich w tym okresie przygotował dla nich garść bonusów.

Darmowe 10 GB dla klientów Orange

W pierwszej kolejności wszyscy klienci Orange, również Orange Flex mogą aktywować na swoich kontach dodatkowe 10 GB transferu danych zupełnie za darmo.

Wszyscy klienci indywidualni i biznesowi, zarówno w ofertach abonamentowych jaki i w ofertach na kartę, aby aktywować pakiet muszą wysłać do 31 stycznia 2021 r. darmowego SMS-a o treści PAKIET10GB pod bezpłatny numer 80820.

Z kolei użytkownicy Orange Flex aktywują go w aplikacji mobilnej wpisując kod PAKIET10GB w zakładce - Kody promocyjne. Pakiet będzie ważny przez 30 dni.

Co z klientami nju mobile? Ci muszą uzbroić się w cierpliwość, otrzymają podobny bonus w terminie późniejszym.

Filmy za złotówkę na VOD

Dodatkowo, Orange udostępnia tym okresie promocję na wybrane filmy VOD, które będzie można obejrzeć za 1 zł. Na liście wymieniane są takie pozycje jak „Inicjacja”, „Miasto mafii” czy „Michael Clayton”. Każdy film obejrzycie dowolną ilość razy przez 48 godzin po wypożyczeniu.

Promocja dostępna jest na na dekoderach Telewizji Orange oraz w aplikacji Orange TV Go dla klientów postpaid B2C oraz B2B, prepaid oraz Orange Flex

Warsztaty dla dzieci w wieku 10-14 lat

Potrzebne jest to, co w domu znajdzie się bez problemu: karton, nożyczki, klej. Dzieci pracują samodzielnie, a komputer jest jedynie narzędziem, aby się słyszeć i widzieć. W kolejnych dniach uczestnicy zajęć wykonają teatr cieni, własną grę planszową albo zeszyt zrobiony metodą japońską.

Dla uczniów w wieku 10-14 lat, Orange zorganizował bezpłatne warsztaty realizowane przez platformę Zoom pod tym adresem. Zostały już tylko 3 części tych warsztatów, wszystkie odbędą się w dniach od 8 do 14 stycznia w godzinach od 10 do 13.

Aktualizacja 08.01.2020

Zgodnie z obietnicą, Orange udostępnia również klientom nju mobile dodatkowe darmowe 10 GB transferu danych. Klienci oferty na abonament i na kartę muszą wysłać tylko darmowego SMS-a o treści PAKIET10GB pod numer 80955, by aktywować sobie taki pakiet.

Źródło: Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu