Filmy

Super Bowl "dostarcza": zobaczcie najnowszą reklamę Avengers: Endgame!

Kamil Świtalski
Super Bowl "dostarcza": zobaczcie najnowszą reklamę Avengers: Endgame!
10

Najnowsza reklama Avengers: Endgame (Avengers: Koniec Gry), którą zaprezentowano podczas Super Bowl nie kipi od efektów czy nadmiaru akcji. Twórcy zręcznie budują atmosferę przed premierą filmu.

Nawet jeżeli ktoś niekoniecznie interesuje się sportem, to Super Bowl prawdopodobnie i tak nie jest mu do końca obojętny. To impreza na której blok reklamowy czeka cały świat. Nie jest żadną tajemnicą, że pojawienie się w nim kosztuje fortunę — stąd skorzystać z tego przywileju mogą tylko najwięksi. Disney niewątpliwie się do takowych zalicza. Długo plotkowało się o tym, jaką produkcją zaskoczą nas w tym roku: Gwiezdne Wojny czy co innego? No cóż — Avengersi na tę chwilę są na szczycie, a emocje związane z oczekiwaniem na wchodzący do kin wiosną film sięgają zenitu. Dlatego absolutnie nie jestem zdziwiony, że to właśnie reklamy Avengers: Endgame doczekaliśmy się podczas spektakularnego widowiska.

Najnowsza reklama Avengers: Endgame z Super Bowl

Kilka dni temu poznaliśmy oficjalny polski tytuł produkcji — zdecydowano się na Avengers: Koniec Gry. To właśnie tej produkcji będziemy wypatrywać w kinowych repertuarach już od 25. kwietnia, kiedy to trafi do rodzimych kin. Zanim to jednak nastąpi, sami rzućcie okiem na najświeższą zajawkę:

Tamtejszy format reklamowy rządzi się własnymi prawami — twórcy mają raptem 30 sekund. I choć nie dzieje się na nim jakoś specjalnie dużo, to... no co tu dużo ukrywać — zajawka ta zaostrza apetyt, a widok ulubionych bohaterów przyprawia o szybsze bicie serca. Jak wiadomo Avengers: Endgame to film, którego bohaterowie będą musieli zmierzyć się z krajobrazem po działaniach Thanosa. Kapitan Ameryka, Iron Man, Ant-Man i spółka są już w pełnej gotowości. Jako że do premiery jeszcze blisko trzy miesiące — z pełnym szałem na film radzę poczekać, dlatego też na swój sposób doceniam klimatyczną zajawkę, zamiast krwawej jatki którą przecież mogli spokojnie zaserwować oglądającym Super Bowl, prawda?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu