Świat

Aula Polska wspiera nasze startupy na konkurs Seedcamp

Grzegorz Marczak
Aula Polska wspiera nasze startupy na konkurs Seedcamp
0

10 sierpnia upływa termin zgłaszania swoich serwisów na konkurs dla startupów technologicznych Seedcamp. Dla kogoś kto tworzy serwis międzynarodowy czy też planuje ekspansje poza Polskę jest to duża szansa na tak potrzebny rozgłos i zdobycie popularności. Pomocy w aplikowaniu oraz przygotowaniu...

10 sierpnia upływa termin zgłaszania swoich serwisów na konkurs dla startupów technologicznych Seedcamp. Dla kogoś kto tworzy serwis międzynarodowy czy też planuje ekspansje poza Polskę jest to duża szansa na tak potrzebny rozgłos i zdobycie popularności.

Pomocy w aplikowaniu oraz przygotowaniu się do konkursu udzielają organizatorzy spotkań Aula Polska - myślę że warto wykorzystać tę okazję i zweryfikować swój pomysł u ludzi którzy już mają doświadczanie. Artur Kurasiński napisał mi, że pomoc udzielana młodym przedsiębiorcom chcącym wystartować w konkursie Seedcamp jest całkowicie non-profit.

Muszę przyznać, że ostatnio pojawiło się dość dużo inicjatywy ze strony różnych osób i inwestorów (VC) na to aby promować startupy, dawać szansę młodym ludziom oraz wspierać ich finansowo. Oczywiście główną nagrodę zdobędą tylko najlepsi, ale moim zdaniem próbować powinien każdy kto jest przekonany, że jego dzieło ma szansę.

Mam zamiar niedługo (po wakacjach) zebrać jakieś pełniejsze info na temat tego gdzie młody twórca serwisu internetowego może otrzymać pomoc (zarówno finansową jak i merytoryczną).

Tymczasem warto zwrócić uwagę na konkurs Seedcamp, którego kalendarz przedstawia się następująco:

    10 Aug (Su) - 23:59 Online application closes
    25 Aug (M) Short-listed candidates notified
    3 Sep (W) Short-list interview day
    4 Sep (Th) 20 finalists notified
    15-19 Sep (M-F) Seedcamp Week, London

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupaula polskaseedcamp