Startups

Aula o grach mobilnych, danych osobowych i mówiącym internecie

GM
Grzegorz Marczak
7

W ten czwartek o godzinie 19.00 odbędzie się 46 spotkanie z cyklu Aula (to chyba jedno z nielicznych takich spotkań w Warszawie o ile nie jedyne?). Tym razem zobaczymy prezentację dwóch startupów czyli iRachunki.pl i SzybkaRandka.pl, poza tym będzie też o temacie który ostatnio poruszałem na blogu c...

W ten czwartek o godzinie 19.00 odbędzie się 46 spotkanie z cyklu Aula (to chyba jedno z nielicznych takich spotkań w Warszawie o ile nie jedyne?). Tym razem zobaczymy prezentację dwóch startupów czyli iRachunki.pl i SzybkaRandka.pl, poza tym będzie też o temacie który ostatnio poruszałem na blogu czyli danych osobowych w internecie. Prezentację na ten temat będzie miał Gerard Karp.

Interesując zapowiada się też prezentacja na temat przyszłości gier mobilnych - ciekawe czy będzie poruszany temat iPad-a oraz tego jak tego typu urządzenia mogą wpłynąć (jeśli ?) na mobilne gry.

Generalnie wydaje mi się, że w ten czwartek warto zarezerwować sobie chwilę czasu na Aulę (o ile jeszcze są miejsca) - moim zdaniem będą same ciekawe tematy.

Program całego spotkania:

• Dane osobowe w Internecie - żniwa w sieci - Gerard Karp
• Start-up - iRachunki.pl - Otrzymasz, nie zapomnisz, opłacisz - Wojciech Sikora
• O przyszłości gier na urządzenia mobilne - Marek Wyszyński
• Start-up - SzybkaRandka.pl - Speed dating przez Internet - Jacek Nowak
• Mówiący Internet - sposób na bardziej dostępną stronę internetową - Jakub Szydłak

Ps Nie mogłem sobie odmówić przyjemność opatrzenia notki tym nieco "kosmicznym" zdjęciem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupaula polska