Startups

ASUS FONEPADA oddajemy w dobre ręce.

GM
Grzegorz Marczak
4

Podczas tegorocznej edycji IBC2013 pierwszy raz organizatorzy poprosili uczestników o nagranie krótkiego materiału prezentującego ich projekty. Wszystko zostało umieszczone na stronie konkursu a czytelnicy Antyweb zostali poproszeni o merytoryczne komentarze do filmów. Na tym polegał konkurs w k...

Podczas tegorocznej edycji IBC2013 pierwszy raz organizatorzy poprosili uczestników o nagranie krótkiego materiału prezentującego ich projekty. Wszystko zostało umieszczone na stronie konkursu a czytelnicy Antyweb zostali poproszeni o merytoryczne komentarze do filmów.

Na tym polegał konkurs w którym główną nagrodą był naprawdę dobry sprzęt czyli ASUS FONEPAD. Niestety żadna z polskich drużyn nie dostała się do ścisłego finału i grupy finalistów IBC2013, ale będziemy walczyć dalej i mam nadzieję że pójdzie na dużo lepiej w przyszłorocznej edycji.

Tymczasem z jednodniowym opóźnieniem (za które bardzo przepraszam) chciałbym ogłosić wyniki konkursu. Przedstawiciele Intela przeczytali wszystkie zamieszczone komentarze do filmów, skonsultowali się nawet z samymi zainteresowanymi (polskimi teamami UBirds i POsenso) aby być pewnym, że nagroda trafi we właściwie ręce.

Nie przedłużając więc miło mi ogłosić iż zwycięzcą został Wojciech Kadryś, skomentował najwięcej filmików, przede wszystkim pod kątem formy prezentacji, ale też merytorycznie. Widać, że ma doświadczenie w pracy przed kamerą – nie tylko ocenia ale daje konstruktywne komentarze. Sami zainteresowani, uczestnicy konkursu to właśnie jego opinie wskazali za te najbardziej cenne.

Zwycięzcy serdecznie gratuluję, miałem okazję chwilę pobawić się tym sprzętem i o ile ktoś nie jest zapatrzony w sprzęt Apple to doceni możliwości ASUS FONEPADA-a.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkursIntel