Gry

Tę postać zna każdy, kto gra na PlayStation. Wraca z nowymi przygodami

Tomasz Szwast
Tę postać zna każdy, kto gra na PlayStation. Wraca z nowymi przygodami
1

Jeśli w pobliżu Waszego telewizora spoczywa konsola Sony PlayStation 5, to z pewnością zetknęliście się z tą postacią. Astro, bo właśnie o nim mowa, będzie głównym bohaterem nowej gry. Jej premiera, zgodnie z przewidywaniami, już tuż tuż!

Astro's Playroom to gra, którą doskonale kojarzy każdy posiadacz konsoli PlayStation 5. Możliwe, że nigdy w nią nie grał, jednak z pewnością spotkał się z jej charakterystyczną ikonką. Wszystko dlatego, że jest to gra preinstalowana na konsolach Sony. Jej zadaniem jest pomóc użytkownikowi w nauce posługiwania się najnowszą generacją pada DualSense.

Jak możemy przeczytać na jednym z popularnych kont na portalu X, traktującym właśnie o grach komputerowych, już wkrótce główny bohater tej gry wróci z zupełnie nowymi przygodami. Kiedy konkretnie? Jeśli przypuszczenia się potwierdzą, w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Oto co konkretnie wiemy o nowej grze z Astro.

Astro powraca! Już wkrótce na Twoim PlayStation

Na koncie, którego nazwa to billbil-kun czytamy, że za najnowszą grą z Astro w roli głównej stoi studio Team Asobi. Gra najprawdopodobniej zostanie wydana pod nazwą Astro Bot. Z kolei inne konto, oprócz przypuszczalnej daty premiery, podaje niewielką informację o zawartości gry. Przynajmniej jedna z misji ma rozgrywać się na pustyni, a gracz spotka w niej robotycznego fenka pustynnego.

Astro Bot tylko na jednej konsoli

Najnowsze doniesienia wskazują na to, że nie wszyscy będą zadowoleni z dostępności nowej gry z sympatycznym robotem w roli głównej. Mowa tu o posiadaczach gogli PS VR2, którzy najprawdopodobniej obędą się smakiem. Gra ukaże się wyłącznie na stacjonarnej PS5.

Poprzednie gry z Astro (Astro Bot Rescue Mission, Astro's Playroom) spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony posiadaczy konsol Sony. Czy Astro Bot również zostanie doceniony? Jako że preinstalowana na PS5 gra przypadła mi do gustu, mam nadzieję, że będzie właśnie tak.

Źródło: dealabs.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu